Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A lány cicák is menzeszelnek?...

A lány cicák is menzeszelnek? Ti mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
A lány cicám 1-éves elmúlt és aszem már 2-szer megjött neki, de úgy hogy kb-2hónap kimaradt, vagy nemtom miez...szerintetek? ki mit tapasztalt..
2010. aug. 7. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
A cicák nem "menzeszelnek", kedves kérdező, hanem rövidebb-hosszabb szünetekkel addig tüzelnek, amíg egy kandúr be nem fedezi őket. Merthogy náluk a tüszőrepedés csak az aktus hatására következik be, ezért a tüzelés sem múlik el úgy, mint a kutyáknál. Ezért, ha nem szeretnéd, hogy az állandó tüzelés miatt méhgyulladást kapjon, akkor vidd el ivartalanításra.
2010. aug. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
aszem én is tudom hogy ílyenkor van az hogy tüzelnek de más jeleit nem látom..pl:hangos nyivákolás,stb, mondjuk kedvesnek,kedves és jön az ölembe..vagy nem minden esetbe hangoskodnak..?
2010. aug. 7. 14:47
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
A macska a legtisztább állat, így nem veszed észre, mikor menstruál, mivel eltakarítja maga után. (Egy állatorvos)
2010. aug. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ezt a kérdést eleve azért tettem fel mert láttuk hogy vérzett a cica sőt én töröltem le neki
2010. aug. 7. 16:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves "állatorvos"használja már azt a kis agyát is ami van azt mondta hogy a legtisztább állat a macska éshogy eltakarítja maga után a vért.Ezek szerint gondolkozni kellene hogy ha eltakarítja a vért és nem venni észre hogy tette fel ezt a kérdést?!Dereng valami?
2010. aug. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ivarzás macskában normálisan csak igen kevés vérzéssel jár, annyira, hogy azt észre sem szokták venni.
2010. aug. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
na de most akkor tüzel a cica?mert nyávogás meg ilyenek nincsenek éjszaka nyugodt
2010. aug. 7. 16:44
 8/8 anonim ***** válasza:
menzeszelnek xD az emberek szoktak menzeszelni, az állatok tüzelnek. az én macskám 1 éves, ő is tüzel, nem látok vért, de ami a legérdekesebb! a rottweiler szukámnak udvarol, elé fekszik, és várja... nos, kedves állatorvos, erre mit tud mondani? mert ez elég irreális, nem igaz, hogy nem veszi észre, hogy egy kutyának udvarol, aki szuka!!
2010. aug. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!