Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kaktusz mint cica név?

Kaktusz mint cica név?

Figyelt kérdés
Van egy cicám és nem rég költözött be hozzám. Nincs még neve de valamiért a kaktusz jutott eszembe és annyira megmaradt. Szerintetek elférne egy macskának?

2020. okt. 1. 01:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nagyon aranyos :)
2020. okt. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem cuki név. De remélem, nincs gyerek a családban, aki elkezdené Kakinak becézni.
2020. okt. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 LolaNyuszi2 válasza:
94%
Nekem tetszik :)
2020. okt. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
22--hülye XD...végül ez lett a neve. Kaktusz :) nem baj ha nem hallgat rá. úgyse garancia ha átlagos nevetis adok neki hogy arra is hallgatna.
2020. okt. 1. 15:22
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagyon aranyos név. Az én cicám Batman és hallgat a nevére. Az a lényeg, hogy nagyjából ugyanúgy mondd ki neki, én általában félig ilyen suttogós hangon mondom, így szoktam meg valamiért és így ő is tudja, hogy neki szólok. De egyébként, ha Kakinak lenne becézve, szerintem az se gáz :D

Én bevallom őszintén, néha szólítom Budinak a cicát. Öcsém macskájának meg konkrétan az a neve, hogy Kaki. :D

2020. okt. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém MetaCat volt. Egy hatalmas vérszomjas kandúr volt, minden környékbeli macskát elvert, kutyákat ijesztgetett, aztán hazajött és egy cuki ölbebabává változott. Így mikor befogadtam a Flash- a villám jutott eszembe róla, akiknek különleges átváltozós képességük volt :)
2020. okt. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!