Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudom elérni, hogy a...

Hogyan tudom elérni, hogy a kiscicám ne másszon fel hozzánk az ágyba? Sokszor itt is akar aludni.

Figyelt kérdés
Van valami spray vagy illóolaj, ami hatásos?
2020. okt. 1. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nincs
2020. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Következetességgel és kitartással. Ha még kis cica, ahogyan írtad, valószínűleg nem fogja egyik napról a másikra megszokni (bár a nagy még kevésbé szokja meg), de ha mindig leteszed, akkor előbb-utóbb megtanulja. Ha nem vagy otthon, csukd be a hálód ajtaját, hogy ne tudjon bemenni, amikor pedig otthon vagy, szólj rá és tedd le onnan. Ilyen egyszerű :)
2020. okt. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Örülj neki , ez jó jel . Mások meg állandóan magukhoz szoktatnák a vadabb vagy önállóbb macskakat ....
2020. okt. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Csukd ki éjszakára
2020. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Rakd a pólódat arra a puha helyre, ahol aludnia kellene. Nalunk a cicak a szagra mennek 😀
2020. okt. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom kicsukni, mert mindene a mi szobánkban van, és egyenlőre nem is érti, hogy miért teszem le a földre. Így nem tudom mitévő legyek. A saját helye is az ágy közelében van, tehát gondolom nem érzi magát egyedül. Napközben mindig ott van, de ilyenkor ugye hozzánk szeretne csak jönni, ami nyilván nagyon jó dolog.
2020. okt. 1. 21:30
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavar?
2020. okt. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Persze hogy nem érti. Ő egy macska. Nem is kell értenie. Csak tudnia kell, hogy az a hely nem az övé és kész
2020. okt. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy fázik?

Az enyém is fázik éjjel, pedig már felnőtt macska, bebujik a takaró alá is.

2020. okt. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Sehogy.

Mi próbáltuk, amikor még kicsi volt, ki is zártuk, de kaparta az ajtót és nem hagyta abba. Így évek óta velünk alszik. Nekem már az rossz, ha nem velünk alszik. Jó érezni a meleg kis cicatestét.

2020. okt. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!