Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a cicámnak?

Mi baja lehet a cicámnak?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel evett még, utána befeküdt később a kis házikójába és azóta is fekszik. De nem teszi le a fejét, akárhányszor odamegyek fel van neki emelve, de nem nyitja ki a szemét, nem reagál semmire se, csak ha piszkálom kicsit, akkor ellenkezik. Tegnap kétszer Behoztam a házba, hátha eszik, de nem evett, csak járkált kicsit és nyávogott kifele.

Délután viszem az orvoshoz, de nagyon aggódom érte :(


2020. okt. 2. 06:40
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom.

Ennyiből nem lehet megmondani.

Mérgezett egeret evett?

2020. okt. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mert más tünete nincs, nem hányt és nem is ment a hasa se, konkrétan ki se jött a dobozból semmiért, csak mikor Behoztam, akkor pisilt az alomba, de ennyi.
2020. okt. 2. 06:49
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Az is lehet hogy csak a közelgő időjárási frontot érzi azért ilyen.
2020. okt. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Én is mérgezésre gyanakszom. Kérlek, vidd el állatorvoshoz.
2020. okt. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Délután 3 körül el fogom mindenképpen vinni, csak félek, nehogy késő legyen, de egyszerűen nincsen előbb orvos és másik városba meg nem tudok menni. :(
2020. okt. 2. 08:05
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Most probalj neki tejet adni.

Különben ne.

2020. okt. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Tejet ne adj neki, azt nem tudják megemészteni, csak hasmenést csinálsz vele.

A fenekén nem látod, hogy hasmenése lenne, nincs rajta seb, sérülés sehol? Megprobalhatod óvatosan áttapogatni, hogy fáj-e neki valahol.

Lehet, hogy elütötték vagy bántották és belső sérülése van.

Itatni próbáld, tiszta vízzel, és mihamarabb orvoshoz. Remélhetőleg a doki rájön, mi a baja.

2020. okt. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sikerült nagy nehezen eljutni orvoshoz, egy vicc, hogy Szolnokon sehol nem fogadnak, másik városba kellett menni végül mégis, szerencsére sikerült megoldani.

Vettek tőle vért, kapott infúziót, meg antibiotikumot. Hétvégén ha nem eszik iszik megint vinni kell valahová infúzióra és hétfőn lesz eredmény, hátha kiderül mi a baj. Még nincs jobban :(

2020. okt. 2. 19:18
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobbulást a ciccnek
2020. okt. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!