Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám folyamatosan tüsszög/k...

A cicám folyamatosan tüsszög/köhög de nem tudom mi válthatta ki? Valaki esetleg tudja?

Figyelt kérdés
Tegnap délután kezdődött. Én hazajöttem a suliból és arra érkeztem, hogy tüsszög egyfolytában. Mint kiderült véletlen evett egy pici csokit amiről mint tudni illik nem valami egészséges a macskának. De nagyon picike és kicsi kakaó tartalmú csoki volt attól meg nem kéne elméletileg így köhögnie. Ki ment az erkélyre ahol volt kirakva pár petúnia, és ezt tegnap tudtam meg, hogy a petúnia is mérgező, és a cicám lehet kicsit harapdálta iléetve evett belőle. Lehet mégis a csoki volt ami betett neki egy három hónapos kiscicáról van szó és arra is tudok gondolni, hogy ő azt még kevésbé tudja megemészteni mint egy felnőtt macska. Mivel tegnap indult el a fűtés és a lakásban elég száraz a levegő, ez is lehet ok? Vagy szőrcsomókat akar kiköhögni? Jön a téli bunda, ezért?? Megfigyeltem, hogy mindig evés után tüsszög/köhög a legjobban és legsűrűbben. Reggel adtam neki macskatejet és akkor eléggé felerősödött, de pár perc múlva abbahagyja és csak néha köhög kissebbeket. Az is lehet, hogy valami a torkán akadt? Nagyon nagyon köszönöm a válaszokat előre is.

2020. okt. 3. 10:12
A kérdező szavazást indított:
Csoki
Petúnia
Száraz levegő
Szőrcsomó
Torkán akadt valami
Valami más
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Macskanátha?
2020. okt. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a sok szavazatot! Ha a valami másra nyomtatok akkor van valami ötletetek, hogy mi?
2020. okt. 3. 12:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet macskanátha, allergia, aszthma pl. Orvos okosabb.
2020. okt. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A csoki nem kicsit hanem nagyon mérgező, főleg egy ilyen kicsi cicánál. Oltva van a cica? Lehet macskanátha is. Én elvinném orvoshoz.
2020. okt. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, pont azutáni héten mentünk oltatni. A macska kb 24 óráig prüsszögött azóta teljesen jól van. Szerintem macskanátha nem lehet mert tényleg csak rövid ideig tartott. Köszönöm a válaszokat.
2020. okt. 11. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!