Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskahozatal lemondása...

Macskahozatal lemondása érkezés előtt 1 nappal mennyire kellemetlen?

Figyelt kérdés
Nos, ne kövezzetek meg, de sajnos olyan helyzet jött közbe, hogy le kell mondanom a macskaátvevést. Eddig azért nem tudtam, mert nem számoltam vele. Facebookos csoporton találtam, és holnapra lenne ígérve hogy hozza csaj. Nagyon szemétség, hogy lemondom 1 nappal előtte? Váratlan helyzet miatt sajnos nem fogom tudni ellátni a gondját. Elmondom neki mi van, azt úgy se látom többet szerintem a facen nem? Úgyis tud keresni neki másik gazdát majd. Ne mondjátok, hogy kicseszek vele, mert úgy se kellett nekik átszervezni a napjukat miattam. Amúgy is szabadnaposok.

2020. okt. 3. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát jobb 1 nappal előbb mint 1 órával... meg az is hogy nem vetted már át egy hete amikor 1 nap alatt ekkorát változik az életed.
2020. okt. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
...holnapra volt megbeszélve talán azért nem vettem még át...m
2020. okt. 3. 11:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy feltételes mód volt, hogy mi lett volna ha... ha átveszed pl előbb és egy hét múlva derül ki, hogy nem is kell. Azért mondtam, hogy a lemondás a jobbik eset mint a visszaadás.
2020. okt. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igazad van. De akkor is kicsit lelkiismeret furdalalásom van, remélemnem lesz olyan szemét és mindennek elkövez a csoportban, mert lemondtam :( bár nem ilyennek tűnik
2020. okt. 3. 11:42
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Hát honnan/kitől hoztad volna? Az állatvédő szervezetek képesek ilyenre, bár általában név nélkül teszik. Addig mézes mázosak amíg azt hiszik, hogy elviszed a cicust, ha meg nem akkor előjön belőlük valami démon :D Írd le neki őszintén a problémát minél előbb!
2020. okt. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem nem onnan, hanem egy átlkagos csajnak volt és kutya miatt nem akarta megtartani, mert nem akarja, hogy összetuzzenek. szerencsére semmi gáz még, mert látta és rendbent irt. gondolom majd felrakja a csopiba és majd valaki elviszi.
2020. okt. 3. 12:04
 7/9 A kérdező kommentje:
ha név nélkül tenné ugy nem izagtna annyira, mivel nem tudnak hogy ki volt az. de valaki még képes lenne a nevemmel is meg a képemmel is na akkor már szétidegeskedném magam. Egyik barátnőmmel ilyet tettek, hogy kiraktak a prviát beszélgetésuket és nem cica de munka de értitek hova akarok kilyukadni. Konkrétan névvel eggyütt kiposztolta a beszélgetést miért akart nem ott dolgozni, persze a munkálltatonak lette ebből sz*r
2020. okt. 3. 12:06
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen megértem az aggodalmad, de ha rendben válaszolt akkor minden oké :)
2020. okt. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha tudnád, hogy visszael az adataiddal,akkor inkább elhiznad a macskát?
2020. okt. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!