Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítsam a macskámat?

Ivartalanítsam a macskámat?

Figyelt kérdés
Három éves bent tartott main coon macska. Nincs semmilyen viselkedési problémája és teljesen egészséges. Min változtatna az ivartalanítás?
2020. okt. 3. 13:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Törzskönyves, tenyésztőtől vetted? Mert akkor gondolom van ivartalanítási kötelezettség a szerződésben amit aláírtál mikor megvetted a macskát.

Amúgy az ivartalanítás a betegségek megelőzésére jó, az hogy most (még) egészséges nem jelent semmit, idősebb korában lehet daganatos.

Plusz ha nőstény akkor nem fog tüzelni, ami amúgy nagyon megviseli.

2020. okt. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Törzskönyves, de nem tenyésztőtől vettem. Az is lehet, hogy már ivartalanítva van. Hím macska.
2020. okt. 3. 13:28
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha kandúr, akkor pl. nem jelölgetné szét a lakást. Kemény szagtól kímélnéd meg magad.
2020. okt. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelölget a lakásba?

Akkor kitől vettél tk-s macskát?

2020. okt. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vettel törzskönyvezett cicát, ha nem tenyésztőtől van? Meg hogy vettél egyáltalán úgy macskát, hogy azt se tudod ivaros vagy sem??
2020. okt. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Egy ismerősömtől, költözés miatt adta el. Most sem jelölget. Ez azt jelenti, hogy már ivartalanítva van?
2020. okt. 3. 13:32
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerősödet kérdezd meg.

Nem is értem miért nem tetted eddig...

2020. okt. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem akartam felesleges hivogatni, mert úgyis megyünk állatorvoshoz, aki gondolom elmondja. Vagy az állatorvos nem tudja ránézésre megmondani? Mert akkor inkább felhívom az ismerősömet.
2020. okt. 3. 13:41
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még te is meg tudod mondani...

Ha nincsenek golyói akkor ivartalanítva van.

2020. okt. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A golyói meglétét elég könnyű ellenőrizni. 😃
2020. okt. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!