Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mire jó a duplatál? Kinek való?

Mire jó a duplatál? Kinek való?

Figyelt kérdés
Kaptunk egyet ajándékba, de nekünk a két cicánk külön eszik. Főleg, mert az egyik addig eszik, míg van a tányérban. És egyszerre mindig egyféle kaját adunk. Vizük külön van poharakban itt-ott. Nem tudjuk, hogy mire használjuk a kettős egybetálat, pedig olyan cuki mintás 2x180 ml-es, nagyon tetszik, de mit csináljak vele? :/

2020. okt. 5. 12:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
😀 eredetileg egyikbe a kaja, a másikba a víz való.
2020. okt. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Az egyik felébe az inni a másik felébe az ennivaló való
2020. okt. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
És ha nem eszi meg egybe a kisállat, akkor hogyan cserélek vizet? :o :D
2020. okt. 5. 12:58
 4/18 A kérdező kommentje:
Ha meg megeszi egybe, akkor meg mi értelme, hogy ott áll egy kettőstál, egyik részében a víz, másik üresen? :D
2020. okt. 5. 12:59
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem kivehető a tál belőle? Egyébként nedvest is adhatsz benne, ketté szeded, és így jut mindkettőnek (remélhetőleg :D )
2020. okt. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Én az egyikben tasakost adok neki a másikban szárazat. De volt hogy mindkettőben víz volt. Egyébként ha nem kell akkor add oda valami ismerősnek akinek van cicája
2020. okt. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

És ha jönnek és látják, hogy nem használom, meg sincs, mert odaadtam ? :(

Az a baj, hogy az egyik tényleg durván habzsol és megeszi a másikét, ezért teljesen külön helységben esznek. Viszont elvileg nem jó egyszerre nedves és száraz kaját adni. Mindig egyfélét esznek. De amúgy a szándék jó volt, mert sima sütis tányérból, ilyen kistányérból esznek amúgy. Ők meg vettek nekünk és elképzelték, hogy milyen cukin eszik egymás mellett a két cica:(

2020. okt. 5. 13:10
 8/18 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam amúgy, hogy arra lenne jó, ha lehetne kint hagyni nekik kaját, hogy mindkét felébe két különféle szárazat napközbenre, de sajnos nem lehet a zabálós miatt :(
2020. okt. 5. 13:12
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Nekem egyik feléből az egyik macs, a másikból a másik eszik. Talán így veszem a legjobban hasznàt... Máshogy el sem tudom képzelni hogy üresen álljon. :D
2020. okt. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

Én sem tudnám dupla tálból etetni a cicáimat, nálunk is habzsolós az egyik.

Vizestálnak használnám a helyedben. :)

2020. okt. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!