Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor vemhesülhet először a...

Mikor vemhesülhet először a macska? Élete hányadik hónapjában? Az első tüzelésnél lehetséges? Az mikor van?

Figyelt kérdés

2020. okt. 6. 09:17
A kérdező szavazást indított:
4-5 hó
5-6 hó
6-7 hó
7-8 hó
8-9 hó
9-10 hó
10-11 hó
11-12 hó
27 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb ivartalanitani kell, mert egész fiatalon is vemhesulhet. Az első almot ha túléli, nagy valószínűséggel nem fog úgy foglalkozni velük, mintha idősebb lenne. 6-7 hónaposan már vemhesülhet szélsőséges esetben
2020. okt. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szóval kb fél éves korától időzített bombamacska?
2020. okt. 6. 09:25
 3/8 A kérdező kommentje:

És ha extra korán tüzel? 4-5 hónaposan? Akkor még nem fog teherbe esni, ugye?

(a doki csak fél éves kortól fölfele ivartalanít.

2020. okt. 6. 09:25
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Az első tüzeléskor is vemhesülhet természetesen, és igen, lehet 4 hónaposan is.
2020. okt. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Igen, extra korán is tüzelhet és lehet vemhes. Ez lehet akár 4 hónaposan is.
2020. okt. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Az én cicám,akit utcáról fogadtam be,5 hónaposan vemhesült,és 7 hónaposan fialt.Utólag a neten bukkantunk egymásra az eredeti örökbeadójára,onnan tudtam meg,hogy kereket ennyi idős volt a cica.De ő nagyon jó anya volt,utolsó pillanatig szoptatta a kicsinyeit,amíg el nem vittem őket örökbeadni.
2020. okt. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mintha egy 12-14 éves kislány szülne. Ijesztő. Most 3 hós, 1 hónapja van itt, eddig ki is ment, de akkor most tuti, hogy nem fogom kiengedni az ivartalanításig.
2020. okt. 6. 12:08
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ember is (elméletben) tud szülni egyből amint beindul a menstruációs ciklus. Ebben nem különbözünk.


Én is azt ajánlom, hogy ha lehetőség van rá akkor ne engedd ki addig, sok macsek lepte már meg a gazdáját váratlanul korai alommal.

2020. okt. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!