Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik macska illik hozzám a...

Melyik macska illik hozzám a legjobban?

Figyelt kérdés
A perzsa, bengáli, main coon és az abesszin között vacilálok. Fontos, hogy játékos legyen. A fésülést nagyon szeretem, azonban ahogy magamat ismerem, max. minden második nap kerítenék rá sort. Napközben egyedül hagynám a main coonommal. Jó ha van némi ízlése, nem szeretem a konyhamalacokat. Szeretném vinni sétálni, utazni, trükköket tanítani neki. Szóval sokat foglalkoznék vele. Ezek alapján melyiket válasszam?
2020. okt. 6. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Mindegyik macska jó, csak jól kell nevelni:)
2020. okt. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A perzsa és a main coon macska fésülhető inkább, a többinek rövidebb szőre van. A bengáli szép, az abesszin pedig...hát nem tudom. Én a perzsa és az abesszin macskákat annyira nem szeretem. Sziámit nem szeretnél? Szép, aranyos, játékos cicus.
2020. okt. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!