Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinek mennyire vált be a...

Kinek mennyire vált be a szilikátos macskaalom?

Figyelt kérdés

Vettem egy csomósodó almot: Benek Super Corn Cat Natural.

De kiszeretnék próbálni egy szilikátos almot is, mivel azt mondják jó szag elnyelő és sokáig (akár 1 hónapig) az alomtálcába maradhat.

Ez mennyire igaz? Nektek meddig tart ki? Ki milyen fajta szilikátos almot használ?



2020. okt. 8. 18:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Mi probaltuk, a macska annyira utalta, hogy inkabb az alom melle kakilt es pisilt, mint bele. Egy het utan feladtam, egyszeruen keptelen voltam annyit takaritani, plusz nem akartam, hogy az alapbol szobatiszta macska visszafejlodjon, es mindenhova piszkitson. Amugy ahogy elneztem, 1 honapot kizart, hogy kibirt volna, bar lehet, hogy vannak dragabb fajtak, amik igen.
2020. okt. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Nekünk nagyon bejött. Mind a két macska szereti, én is mert nincs por és szag. Két macskánál azért hetente kell cserélni. Amíg egy cicám volt(ivartalan nőstény) 2-3 hetet kibírt. Amióta kandúrom is van( ő is ivartalanítva van) azóta hetente cserélem. Az aldis nagyon jó árban is!
2020. okt. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Én próbáltam. A macskáknak bevált, de a takarítása egy büntetés volt. A vizelet lefolyt az egész alomtálca aljára és összeállt, úgy kellett levakarni az aljáról, de iszonyat szaga volt. Nagyon gyorsan használódott az alom. Az Aldisat és valami drágábbat is próbáltam de mindkettő szörnyű volt.
2020. okt. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
Ezen az oldalon mindig lepontozzák azt akinek bejön a szilikátos alom. Komolyan nem értem! A kérdésre válaszoltam mi ebben a nem hasznos?
2020. okt. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Nekünk se jött be. A cica se díjazta, mert előtte csomósodója volt, szerintem kemény, szokatlan volt a mancsának. Mindenesetre oda végezte a dolgát, de ugyanúgy kerültek ki kristályok sajnos az almon kívülre, illetve ahogy írták, a pisi összeáll az alján és nagyon hamar rossz szaga lesz.


Kb 2.5 hetet bírt ki nekünk, mert nagyobb testű a cica és sokat WCzik, plusz min 2 csomaggal kellett használni, mert a tálca is nagyobb ugye.


Átváltottunk Cat's Best alomra, na az, megtámogatva néha egy kis szagtalanítóval tökéletes. Rendszeresen tisztítva 6-7 hetet kibír, szereti a cica, WCn lehúzható, az ára is jó.

2020. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Elso voltam, en felpontoztalak peldaul. En sem ertem a lepontozasokat, sokszor egyaltalan nem realis :/
2020. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Még nem próbáltam, angol WC van a lakásban, macskám nincs.

.

Yálaszom a kérdésed "Kinek mennyire vált be" részére vonatkozik.

2020. okt. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Enyémek nem szerették, beleszorult a talppárnák közé. És ahogy többen írták, kb. 1 hét után bizony szaga lett, mert lefolyt az alom aljára.Most csomósodó Fressnapfot használok, szuper.
2020. okt. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
2 macska, 2 alomtálca van. 2-3 hetente cserélem az almot. Mi már csak ezt használjuk, cicák első perctől szívesen használták pedig előtte egy ideig próbálgattunk többfélét is. Ez a legegyszerűbb, a pisivel külön nem kell foglalkozni, csak párszor felkavarni az almot. A kakát meg nyugodtan lehet rögtön onnan a wc be dobni, mert az alom a vízben kipezseg. Csak ajánlani tudom.
2020. okt. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9es, te milyen fajtát használ?
2020. okt. 9. 07:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!