Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagy kiszerelésű, jó minőségű...

Nagy kiszerelésű, jó minőségű macskatáp viszonylag olcsón?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék adományozni egy cicamenhelynek jó pár csomag (5-7) tápot, pl Royal Canint. De borzasztó drága már egy csomag 10 kilós táp is.

Van olyan oldal, ahol kedvezményesen, vagy olcsóbban lehet hozzájutni? Esetleg van olcsóbb prémium minőségű táp?


2020. okt. 14. 14:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Kezdjük ott hogy a Royal Canin se prémium. Marhára messze van tőle. Úgyhogy ha ezt sokallod akkor szerintem ne a minőségre hanem a mennyiségre menj, nem mondom hogy a menhelyi cicák nem érdemlik meg a prémium tápot de szerintem inkább egyen 10 macska valamit, mint hogy 2 prémiumot, a többi meg éhezzen:D


DE a legegyszerűbb felhívni a menhelyet ami szimpatikus, és megkérdezni hogy mire van szükségük.

2020. okt. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Elsőnek igaza van. Tök jó, ha tápot viszel, de lehet, hogy épp tegnap kaptak valakitől egy mázsát, viszont épp baromira kéne nekik fertőtlenítőszer és alom. Kérdezd meg inkább, hogy minek örülnének.
2020. okt. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Menhelyeknek nem csak tápra van szükségük, ha jól emlékszem jól jön a takró törölköző, tálka, alom, cumi, tejpótló, ha ezekből jól jön használt is a takaró, törtölközőre értem persze kimosva tisztán, jól jön, asszem cica pelus, vagy kézpénz ilyesmivel is lehet segíteni,de tényleg jobb ha felhívod a menhelyet és megkérdezed miben tudsz segíteni.
2020. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Tápból egyébként a Premire-t ajánlom, ha jó ár-érték arányút szeretnél.
2020. okt. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A honlapjukon fel van sorolva mire van szükségük, mást is viszek pl gumikesztyű, törölközők stb. De eledelt is szeretnék.

Olcsó tápot nem ciki vinni?

2020. okt. 14. 15:05
 6/15 A kérdező kommentje:

Ezt a tápot ismeritek? Milyen minőségű?


[link]

2020. okt. 14. 15:14
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem ciki olcsó tápot sem vinni, biztos, hogy a cicák és a gondozók is fogják értékelni. Egy időben sok volt a száraz (nem penészes) kenyerem is, nagy örömmel fogadták a kutya menhelyen. Mondták, hogy az éttermekből kapott leves maradékokba beleteszik, abban megpuhul és a kutyák boldogan eszik meg! Jobb, mint semmi.
2020. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
A Leonardo egész olcsó/kg hogyha nagyon nagyon nagy kiszerelésekben veszed és több csomagot... Nézd meg a hivatalos webshopban.
2020. okt. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

ma 15:14


Hát nem ismerem, de az összetevőit megnéztem, és a leírás szerint 80%-ban "nedvességet" tartalmaz, ami nem tudom hogy micsoda illetve milyen tápértékű de nem hangzik túl jól és nincs olyan élőlény aminek én személy szerint ezt jó szívvel odaadnám.



fehérje 9.2 %

nyerszsír 6.3 %

nyersrost 0.3 %

hamu 1.9 %

kalcium 0.2 %

foszfor 0.15 %

magnézium 0.04 %

klorid 0.21 %

nedvesség 80.0 %

kálium 0.23 %

nátrium 0.1 %

taurin 0.2 %

Kén 0.19 %

2020. okt. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%

1. A Royal nem prémium, ami viszont az az a Real Nature Wilderness, Orijen, Acana, Platinum, stb. A Royal csak a reklámok miatt elterjedt, egyébként túlárazott szemét.

2. Nem ciki az olcsó, de szerintem érdemesebb középkategóriásat vinni, ugyanis nem jó a talán amúgy is beteg állatoknak ilyeneket adni. Semmi tápanyag nincs bennük és puff asztalnál. Prémiumot hanyagolnám az ára miatt, középkategóriásokból ugyanannyiért több kijön.

3. Szerintem a legjobb ár/érték arányú táp a Brit prémium, macskakonzervből pedig a Feringa.

2020. okt. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!