Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám mindig belelép a...

A macskám mindig belelép a saját kakiájába. Mit tegyek ezellen?

Figyelt kérdés
A cicám amikor kakil nagyon gyakran megesik az hogy belelép. Mindig azonnal kiszedem az ürüléket. Zárt macska wc-ről van szó. Ilyenkor rakok a kádba egy kis vizet, és belerakom, de utálja a vizet mint a legtöbb macska. Nem tudom mi tévő legyek mert nem akarom hogy végiglépkedjen a lakásban ilyen lábbal amikor nem vagyok otthon. 4 hónapos kislány cicáról lenne szó. Ha van aki hasonló dologgal küszködött, tudna segíteni?
2020. okt. 17. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet, hogy kicsi az alomtálca? vagy kevés benne az alom? nem nagyon szoktak belelépni, annál finnyásabbak.

én egy nedvestörlővel mosnám le a lábát, nem állítgatnám a kádba

2020. okt. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
nedves törlő kendőre plusz 1 szavazat a kád helyet. Amúgy vagy még nem tanulta ki vagy debil a cica :D
2020. okt. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen van hogy vizes kendővel törölgetem, de néha annyira beleszokott lépni , hogy azzal sem tudom. Az alomtálca szerintem elég nagy, főként hogy egy kicsi cicáról van szól, akkor esetleg megpróbálok több alnot szórni, köszönöm
2020. okt. 17. 23:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Amíg picik voltak a cicáink, nálunk is voltak hasonló esetek. Még nem olyan ügyesek ilyen korban. Most több mint 2 évesek és nincs gond velük.
2020. okt. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!