Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska szőrén fehér giliszta...

Macska szőrén fehér giliszta szerű dolog mi lehet?

Figyelt kérdés
Féreg? Milyen féreg?
2020. okt. 18. 20:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
A szoren pontosan hol? Esetleg a feneke kornyeken? Mert akkor valoszinuleg ferges. De az is lehet, valahol csak belefekudt, aztan a szoren maradt, de ha reg kapott, en azert adnek neki fereghajtot, biztos, ami biztos.
2020. okt. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
56%

Tuti,hogy férges.Mindenképpen féreghajtót neki.

Én horgasfejű galandféregre tippelek.

2020. okt. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Ne itt kérj tanácsot ilyen helyzetben. Vidd el minél hamarabb orvoshoz. Nem vagyunk dokik, de ha azok lennénk is, látatlanban csak találgatni tudunk. Ilyen esetekben mindig a doki az első, nem az internet.
2020. okt. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
vasárnap este, köszi
2020. okt. 18. 20:33
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Azért írtam, hogy minél hamarabb, nem azt, hogy ebben a másodpercben. Itt tényleg nem tudjuk megmondani, hogy mi baja lehet, Főleg, hogy arra se válaszoltál, hogy pontosan hol láttad pontosan.
2020. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Meg nem ártana, ha csinálnál egy fotót, a dokinak sokat segíthet!
2020. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%

3-mas vagyok:

Kinti vagy benti macska? Ha benti, nem hiszem, hogy csak belefeküdt, ha kinti akkor se tartom nagyon valószínűnek, de talán egy picikét nagyobb rá az esély. A hasa nincs felpuffadva? Ha fel van, esetleg megy is neki, akkor tuti férges. Ha nincs, akkor lehet, hogy csak nemrég kapta el. 3 havonta kell őket féregteleníteni. Mikor volt utoljára? Patikában is lehet nekik venni féregtelenítőt, de mivel már láttad is a férget, ajánlatosabb dokival megnézetni. Mi, ha nem férges, csak simán eljött az ideje a féregtelenítésnek, patikából veszünk neki gyógyszert.

2020. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hol vesztek féreg hajtót? Most komoly elbizonytalanodtam, patikában írjátok, de külön állati patikában vagy gyógyszertárban is árulnak ilyet macskának?
2020. okt. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
állatpatika
2020. okt. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
állatorvosnál is megveheted, de ő rohadt drágán adja (nálunk) előző voltam
2020. okt. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!