Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen almot kéne ahhoz...

Milyen almot kéne ahhoz használnom, hogy komposztálható legyen a kaki és pisi a kertben?

Figyelt kérdés

Nem keverném bele a rendes komposztba...


Homok alapú jó lenne gondolom, az U.S.A-ba kapható is ilyen, de lehet e valahonnan rendelni EU-n belül?


Vagy van alternatíva?



2020. okt. 19. 02:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Mintha macska kategóriába tettem volna a kérdést, csak szerintem áttették, de az is lehet hogy elnéztem...
2020. okt. 19. 03:15
 2/7 anonim ***** válasza:

Bentonit (pld. Spar 400Ft-os macskaalom), komposztálni sem kell, csak beásni.

[link]

2020. okt. 19. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van pelletált fa macskaalom is, de a tüzeléshez használt fapellet is gyakorlatilag ugyan az. Ez kitűnően komposztálható.
2020. okt. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 noro2 válasza:
Hasonlóan néz ki mintha ilyen kis parafa rudak lennének, olyat használtak ismerősömék és szerették mert a macska nem tudta széthordani a darabkáit a lakásban, szóval előnyös.
2020. okt. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Mi dm-es almot használunk teljesen öko. Mi nem kertesházban lakunk de wc-n is le lehet húzni. Teljesen jó, a szagokat is elég jól el tünteti. A dm-ben kétfélét láttam, olyat ami nagyobb szemcséjű, és kisebb.
2020. okt. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is DM-es növényi almot használunk. Rá is van írva, hogy komposztálható. A pisitől összeállt darabot és a kakit a vécébe szoktam dobni.
2020. okt. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó a sima faforgács is. Amikor végeztél, dobsz rá egy marékkal. Nem bűzlik, mert ilyen módon megfelelő lesz a H/C aránya. Teheted a többi komposztra is, ha megtelt az edény, semmi baj nem származik belőle. Előny annál több.
2020. okt. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!