Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az egyik macskám állszőre...

Az egyik macskám állszőre szinte állandóan valami fekete izével van tele, hiába kaparom vagy szedem ki őket másnap ugyanott vannak. Valakinek van elképzelése mik lehetnek azok?

Figyelt kérdés
Gyanakodtam arra hogy kosz lehet, vagy valamilyen bolha pete de nem hiszem hogy az utóbbi ilyen hamar visszatermelődne.

2020. okt. 20. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak kosz. Talán a por ragad oda miután iszik és összevizezi magát? Csak mert az én macskáim közül is van, aki így jár. Viszont kizárt hogy seb lenne mert alatta ép volt a cica.
2020. okt. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze lehet, az a véres cucc is, ami a bolha után marad, de az enyémeknél a fenti dolog szokott lenni az álla felső részén. Bolha ellen persze védekezni kell.
2020. okt. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Atka, bolhaürülék, kosz - ezek közül valamelyik. Gyanús a bolhakaki.
2020. okt. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bolhaürülék, vagy ha műanyag tálból eszik, néhány macskánál az is okozhat ilyet.
2020. okt. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk kiskorban szőrtüsző gyulladás volt, mert nem tudott még rendesen mosdani, beleragadt piszok, kaja, minden, az is fekete volt, később a szőr is kihullott onnét. Kenőcsöt kaptunk és rendszeresen mosdatni a cicát, ha neki nem megy, persze később már magától is tudott.
2020. okt. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Macska is lehet aknés, de alighanem ez nem az. Kosz vagy bolhaürülék.
2020. okt. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!