Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vemhes a cicám?

Vemhes a cicám?

Figyelt kérdés
Örökbefogadtam egy cicát. Egy idős embertől hoztam el mert korházba került így gondoskodni nem tudott volna róla. A macska kb 8-9hónapos. 1 hete van már velem. Szobacica. Észrevettem ma, hogy olyan mindha gömbölyödne a pocakja. Nem is értem, hogy hogyan eshetett teherbe mert első emeleten lakott, viszont az erkélyen rengeteget tartózkodott kint. Létezhet az, hogy az első emelet erkélyére valahogy feljutott a kandúr? Teljesen el vagyok képpedve.

2020. okt. 20. 20:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Természetesen ivartalanítva lesz.
2020. okt. 20. 20:39
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy csak jobban tartod mint az előző gazdája, ezért gömbölyödik? :)

Semmi más nem fura rajta, csak az hogy gömbölyödik a hasa?

2020. okt. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Annyira még nem ismertem meg :) a gazdijánál mindig halomban állt a cica eledel. Mindig annyit evett amennyit akart. Nálunk rendes "étkezés" van. Én is gondoltam arra, hogy hízott de oldalra nő a hasa mint a vemhes macskáknak.
2020. okt. 20. 20:50
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem vidd el orvoshoz. Ő biztosan megtudja mondani. Bár, ha belefér a keretedbe több cica én nem pusztítanám el őket. Nekem így született az egyik macskám, aki azóta is az egyik kedvenc. Persze utána egyértelmű az ivartalanítás.
2020. okt. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nyilván ha megszületnek maradnak a kiscicák is. Örömmel várom őket csak épp nem számítottam rá. Úgy meg pláne nrm, hogy emeletem lakott. Létezik hogy felmásztak hozzá
2020. okt. 20. 21:06
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet hogy esetleg sérves? Bár én erre kis esélyt tennék, de attól is tűnhet nagyobbnak a hasa.
2020. okt. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Es ha ferges? Vagy barmi baja van? Annak a valoszinusege, hogy egy elso emeleti lakasmacskahoz felmasznak a kandurok, nem sok. Holnap vidd el orvoshoz, ne vard, amig megszuletnek a kepzeletbeli kiscicak, mert valoszinuleg nem errol van szo.
2020. okt. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a bimbóit, ha duzzadt piros, akkor vemhes,ha sima fehér akkor szerintem nem.

Nekem van egy kandúr cicám, aki eleinte kinti benti volt, mert úgy szokott ide hozzánk és nem akartam rögtön bezárni... Na szóval én akkor még nem értettem a macskákhoz és azt hittem nőstény és mindig figyeltem a hasát, hogy nem e vemhes. Volt amikor azt hittem az, mert oldalra gömbölyödött a pocakja. Gondolhatod, végül nem lett kiscica :D

Utólag én úgy gondolom, hogy többet evett kicsit és azért volt olyan.

2020. okt. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kiderult azóta?
2021. márc. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!