Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy kell használni a csepegte...

Hogy kell használni a csepegtetős bolhaírtót?

Figyelt kérdés
Az eladó nem mondott semmit én meg nem tudom hogy fogjak hozza... (az eladó a doboz sem adta ide:S)
2010. aug. 9. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is mond el hoyg hívják a bolhaírtót és azt is , hogy hány kilós a kutyád, ha nem tudod, akkor mond el milyen fajta és mennyi idős!Ha ezt megírod akkor tudok segíteni!
2010. aug. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jah, bocsi:) kislány cica, 1,5-2 hónap körüli most lett elválasztva az anyától és sajnos benne is ott vannak a bolhák. a termék neve: ADAVNTAGE "rácsepegtető oldat kistestű macskáknak és nyulaknak A.U.V."
2010. aug. 9. 11:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Fontos tudnod ,hogy mennyi idős , mert 8 hetesnél fiatalabb cicán nem szabad használni!

A tubust a lecsvarható kis kupakkal tudod kibontani!A cica lapockájai közt nyisd szét a szőrt és nyomd oda a folyadékot!Vigyázz ,hogy csak oda menjen, a szemébe ne kerüljön!Remélem tudod hol a lapockája! :D Sok sikert!

2010. aug. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Sziasztok! Nálunk bevállt a cicákra az advantage csepp. A használati utasítás szerint havonta kell rácsepegtetni egy adagot, de ha nincs nagy bolha invázió elég tavasszal és ősszel. Régen frontline-t használtunk, de mostanában már nem sokat ér. A nyakörvektől meg félek, nehogy valamibe beleakadjon és felakassza magát."


ezt egy fórumon találtam.

2010. aug. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nekünk is ilyenünk volt, elvileg kismacskákon is lehet alkalmazni.


Száraz vagy nedves bundára is alkalmazható, a nyakánál, a gerince vonalánál szoktam rácseppenteni több cseppet, ott, ahol nem tudja lenyalni és belemasszírozom a bundájába, bőrébe. 1 hét alatt kezd tényleg hatni, ahogy bejut a véráramba.

2010. aug. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!