Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik az emberközpontúbb a...

Melyik az emberközpontúbb a kettő közül, a sziámi vagy a brit rövid szőrű?

Figyelt kérdés

2020. okt. 26. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Macska, macska
2020. okt. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Nekem két brit rövidszőrű macskám volt, mindketten nagyon emberbarátok voltak, amolyan igazi családi macskák. Az idegeneket is jól viselték és mindehová követték a családot. Szóval ők határozottan emberközpontúak voltak.

Az egyik barátomnak volt egy sziámi macskája, ő az egyetlen akit ismerek ebből a fajtából. Nekem nem volt jó tapasztalatom vele, olyan önállóbb macskának tűnt. De lehet, hogy csak azért mert idegen voltam neki.

Mindenesetre, én inkább a brit macskára szavaznék.

2020. okt. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sziámim van, mindent együtt csinálunk. Ha fürdök, végig a kád mellett ül és szerelmesen néz rám.

Segít főzni is, felmosni a padlót, egyszerűen mindenben részt vesz.

Este 9kor már karikás a szeme, reggel 5ig végig alszik velem.

Szokott puszit adni.

Amikor haza jövök az ajtóban vár, hempereg. Nagyon tud szeretni.


Anyámnak brit rövidszőrű cicája van. Ő is várni szokta és megy elé amikor haza ér.

Akkor lehet simogatni amikor engedi. Ha nincs hozzá kedve arrébb tolja a kezünket.

Sokat alszik, nem annyira aktív mint a sziámi.

Este ők is együtt alszanak.


Szerintem mindkettő elég ember központú

2020. okt. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Làtom régi kérdés de leírom, nekünk brit rövidszőrűnk van és a kedvenc pihenőhelye az ölünk. Imád ránkmászni, legszívesebben mindig rajtunk pihizne:)
2021. máj. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!