Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ugrál a macska így?

Miért ugrál a macska így?

Figyelt kérdés

Úgy képzeljetek hogy hirtelen felugrik minden lábával, majd elszalad.

Alapból csinálja ezt bolondozásból, de most látszik, hogy kényszeres. Sokáig agyaltam, arra gondoltam.hogy hirtelen viszket neki valami, mert utána gyorsan elkezdi vakarni rágni magát.

2 3 hete kezeltem bolhás volt, a lakást is fertőtlenítettem, komolyan meg függönyt is mostam.

Nem latok benne semmit. Alapbol viszket ő egy kicsit, az allergiája miatt, amit csak nagyon keves tünetűre tudtunk visszaszorítani de ő ezzel el egy jó ideje, ez nem okoz nagy gondot, kevés sebe van. Lehet úgy bolhás hogy nem látom? Amikor bolhás volt, akkor is csak egy tettest vettem eszre benne


2020. okt. 26. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
A macskák földönkívüliek. Csomó megmagyarázhatatlan dolgot csinálnak. Haver macskája néha leül 10 centire a faltól és nézi. :D
2020. okt. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
megijedt valamitől nem? xd
2020. okt. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
2-3 hetente mosol függönyt? gyáááá.....
2020. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Az első jól mondja a macskák ilyen fura élőlények, mindnek megvan a maga fassága :D

Ha nagyon aggódsz érte vidd el dokihoz, mondd el neki mi van vele de szerintem simán csak macska

2020. okt. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

En macskám néha felszalad az ajtokeretre a karmaval es dob onnan egy szaltot majd elfut.

Ez mind normalis.

2020. okt. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%

Enyém is ugyanezt csinálja.

És csatlakozom, a macskák földönkívüliek😅

Bár, az enyém már el is akart tenni láb alól. Arra ébredtem, hogy nem kapok levegőt. Az arcomon feküdt.

2020. okt. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!