Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscicám a nyakát nehezen...

Kiscicám a nyakát nehezen mozgatja. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Nagyon játékos cica és ma reggelre lett a nyakán egy púp. A fejét nem tudja jobbra mozgatni mert azon az oldalon lett neki. Nem nagyon csinált ma semmit emiatt. Dorombol, eszik, járkál. Szerintetek mi lehet a baja? Egy picit nehezen mozdítja fel és néha nyávog ha fáj neki. Reggel még keményebbnek érződött mint most estére. Lehet hogy megharapta neki a nagyobb macska? Nem szoktak ilyet csinálni de játék közben előfordulhatott esetleg?

Köszönöm a válaszokat.



2020. okt. 28. 18:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Állatorvos mit mondott?
2020. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%
De miért nem vitted már reggel dokihoz?És miért csak akkor írod ki mikor már kb az összes rendelõ be van zárva?
2020. okt. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%
Mert a doki pénzbe kerül
2020. okt. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__10765783-va..


Nem írnám le újra, egy hasonló kérdéshez már írtam, lehet tályog, csípés, vagy allergia, de valószínűleg tályog, vidd el állatorvoshoz.

2020. okt. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Sajnos az orvost nem tudtam elérni. Nem egyet hívtam fel, de falun nagyon nehéz orvost keríteni. Szerintem nem ezzel kellene támadni, mert valóban lehet hogy valakinek anyagilag nem telik az állatorvosra így ez nem szép dolog. Köszönöm annak aki normálisan válaszolt, elolvastam. De nem nagyon mozgatja így a fejét, ez a tályognál is így van?
2020. okt. 28. 19:21
 6/19 anonim ***** válasza:
42%
Most komolyan azt hiszed, hogy a neten majd mi meg tudjuk mondani látatlanban, hogy mi lehet a baja a szerencsétlen állatnak? Hidd el, még állatorvos is csak találgatna ennyi alapján, vizsgálat nélkül!
2020. okt. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem telik állatorvosra akkor ne tarts állatot.
2020. okt. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
26%
Mondjuk tök mindegy, falun fogyóeszköz..
2020. okt. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Mindenképp vidd el orvoshoz. Talán kitudja deríteni és tud segíteni rajta.
2020. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem állítottam hogy nem telik rá valakinél biztosan van ilyen helyzet. Nem fogyóeszköz mert nagyon szeretjük mindegyiket. Köszönöm annak a pár embernek aki normálisan válaszolt.
2020. okt. 28. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!