Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek hogy magától...

Mit tegyek hogy magától megtanuljon enni egy kiscica?

Figyelt kérdés

Kb 3 hetes kiscicát mentettem meg. Vettem neki tápszert, cumis üveget egész ügyesen eszik sokat gyarapodott és ugyesedett! Most az őszi szünet pont kapóra jött tudtam 2-3 óránként etetni! Viszont most az a gond hogy pár nap múlva már meló lesz 8 órában dolgozom s semmit nem tud egyedül enni! Hiába tettem ki neki a tápszert kis tálba nem tudja lepetyelni! Sajnálnám igy egyedül hagyni 8 órára hogy nem tud magától enni!

Mit tehetnék hogy ebben a pár napban sikerüljön rá vezetni őt hogy egyen!


2020. okt. 28. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

3hetesen sehogy! Kerd rokon/barat segitseget. Sajnos meg legalabb meg 2hetig 3 orankent kell tapszerezni utana fokozatosan atallithato junior eledelre.

Es persze ne felejtsd nedves vattakoronggal torolgetni a popijat.

Amugy googleba rengeteg infot talalsz.

Erdemes allatorvosnak is megmutatni a cico, ha talaltad lehet bolhas, ferges, fulatkas stb.

2020. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
3 hetesen nem fog nagyon egyedul enni, etetni kell meg ilyenkor, kb 3-4 orankent, meg ejszaka is, ha felkel es jelzi, hogy ehes. Lehet probalkozni,persze, hatha.Nem tudsz valakit megkerni, hogy gondozza, amig tavol vagy?
2020. okt. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
add oda valakinek vagy egy menhelyre. egy ennyire pici macskát nem lehet ennyi időre magára hagyni. és még nem tudod megtanítani magától enni, túl kicsi ahhoz
2020. okt. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Menhelyre semmiképp nem akarom adni s igazából már én is és a gyerekek is megszerettük őt nem tudnánk már másnak adni! A tapszerezessel nincs gond mindig felkelek éjszaka is hozza sőt már ugy néz ki kezdi megszokni az almot is mert alvás közben is ha rá jön felebred és megy az alomra, kakilni is ügyes napi 3-4 alkalommal kakil is s ha hiszitek ha nem magától! Persze lehet sokat segít hogy minden etetés után popsitorlővel törölgetem őt! Akkor szerintem meg kérem sogornőmet hogy jöjjön el méretezni! Köszönöm a segítséget!
2020. okt. 28. 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Szuperul csinalod, igy tovabb :)
2020. okt. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!