Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám nem engem tekint a...

A macskám nem engem tekint a gazdájának? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy 5 éves macskám. 4 hetesen került hozzám.

Minden nap én játszok vele, én simogatom, veszem fel a karomba, beszélek hozzá. Az össze oltására, az ivartalanítására én viszem. Én szoktam fürdetni, fésülni, levágni a karmát, kivinni fát mászni. Szóval én foglalkozok és vagyok vele a legtöbbet.

A tesóm minden nap megeteti a cicát 2x(azért ő mert alszok). A macska pedig őt tekinti gazdájának. Abból gondolom, hogy amikor el szoktunk utaztni pár napra a macskával és a tesómmal, egy rokonunkhoz, akkor a macska miután ki van engedve a szobába, nem hozzám jön oda, hanem a tesómhoz. És az ölébe kuporodik, majd dörgölőzni kezd. (Ez 3x is megtörtént)


Mit tudnék tenni, hogy a macska engem tekintsen a gazdájának?



2020. okt. 30. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Te etesd. Az a kulcs a szivukhoz. A kaja 😃
2020. okt. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
3%
Ha komoly válaszra van szükséged írj privátban
2020. okt. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
A macskáknak a hasuk a legfontosabb, mostmár próbáld meg te etetni.
2020. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
31%

Látom 0%-ra lett értékelve a válaszom

Hmmm... Nos el kell mondjam akkor itt hogy gondoljunk bele a macskáknak nem csak a kaja fontos és ezt úgy mondom hogy nekem most van 3 és előttük már rengetegnek a gazdája voltam

Abszurd baromság feltételezni azt hogy egy macska csak akkor szerethet meg téged ha te eteted ilyen alapon a férfiak csak azokkal esnének szerelembe akikkel aznap b***tak... (Pedig nem így van)

Még komolyabbra fordítva a szót

A cicád tesódat lehet hogy szimpatikusabb egyénnek találja mint téged

Vagy a macskád részéről lelki kötődés van felé ami lehet azáltal hogy tesód egyik régi elhunyt rokona lelke van a macskában

2020. okt. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!