Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítás utáni vizelettar...

Ivartalanítás utáni vizelettartási probléma? Normális? Mikortól aggódjak?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt ivartalanították a 7 hónapos nőstény cicámat. Azóta 1x pisilt alomra, 2x pedig csak úgy pihenés közben maga alá :( Azt tudom hogy a bágyadtság, sokat alvás normális, de ennyire?

2020. okt. 30. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális
2020. okt. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

előfordul. még nincs magánál.

nekem a kandúr pisilt bele, egyenesen az ágyamba az ivartalanítás napján. se előtte, se azóta

2020. okt. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Az én szobatiszta kutyám az ölembe pisilt. És fel se kelt rá.

Még dolgozik benne az altatószer.

2020. okt. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm most megnyugtattatok
2020. okt. 30. 21:55
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Okádhat is . 4 napig csak jobb pástétom konzervet kapjon sok vizet , ez a lázat enyhíti . A jo konzerv miatt gyomra nem nyomja a sebet stb . De létezik macska gyulladásgatló is . 4 nap után kaphat szilardabbat .
2020. okt. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, teljesen normalis, lehet, hogy meg 1-2 napig ez lesz, ne ijedj meg. Nekem a nosteny cicam kb 5 nap alatt volt szinte ujra a regi.


Arra figyelj, hogy galler vagy valami ruha legyen rajta, a macskak osztonosen tiszkalkodni akarnak ugye, es amiatt nyilvan a sebet is piszkalnak, meg akkoris, ha azt latod, hogy nem. Amint egyedul lesz, tuti hozza akarna nyulni, szoval adj ra valamit, hogy ez ne tortenhessen meg.

2020. okt. 31. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!