Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Összefossák a macskáim az...

Összefossák a macskáim az udvart. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kinti cicák, imádom, szeretem őket, de már a hajam kihullik tőlük. Mindenhova odafosnak. Nem tudok úgy menni egy métert az udvaron, hogy ne lépjek bele, mert nem kaparják el, ismerősöket sem merek már hívni, mert félek, hogy valaki idejön és belelép. Újabban a betonra meg a teraszra is nyomják kíméletlenül.

Másnál is ilyenek? Mit tudok tenni? Sokadik kérdést írom ki ezzel a témával kapcsolatban, sóderük van, a föld puha (főleg most télen).


2020. okt. 31. 09:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Homokot tegyél ki nekik és rendszeresen takarítsd.
2020. okt. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha fosnak az eleve baj...
2020. okt. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Folyamatosan hasmenésük van? Mivel eteted őket? Orvosnál voltál velük?
2020. okt. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Ha fosnak, akkor állatorvossal kéne megnézetni őket, mert ez nem normális.

Mivel eteted őket? Valami olyan jó minőségű táp kéne ami nem bántja az emésztőrendszerüket.

Illetve nem tudom hogy tejet szoktál-e nekik adni, de ha igen akkor az a ludas. A legtöbb macska nem bírja a laktózt.

2020. okt. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Hát nekem a benti cicám múltkor 2 napig fosott, már sírtam h vmi baja van. (Aztán a főtt csirke+rizs menütől elmúlt)

Ha folyton fosnak az nem normális, első körben vidd orvoshoz.

2020. okt. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Tekintve, hogy ez a sokaik kérdésed a témával kapcsolatban, nekem csak egy kérdésem lenne. Miért nem az okát próbálod kideríteni? Már rég el kellett volna vinned állatorvoshoz őket és átgondolni az etetésüket. A macskáknak valami bajuk van, jobbik esetben te okozod a rossz etetéssel, rosszabb esetben féreg, vagy betegség. Ha állításod szerint annyira szereted őket, mi tart vissza, hogy elvidd őket állatorvoshoz?
2020. okt. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha rendes kaki lenne, az is baj, mert egy egészséges macska elkaparja, pláne több macska esetében kicsit sincs ez rendben. De ha hasmenés, akkor valami nagyon nem oké.
2020. okt. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

hát nekem 15 éve vannak folyamatosan cicáim (2-3 is) - kinti-bentiek -, és még egyszer se léptem bele macskafosba.


nem tudom, milyen macskáid lehetnek, de nem vagy hihető. nyáron, egy 8 hetes kiscica, aki aznap került hozzám, első éjjel nem talált el az alomig, de még ő is megpróbálta elkaparni a parkettába a kakát. mondjuk, jobban jártam volna, ha nem, de legalább megpróbálta..!!

2020. okt. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Tejet zsíros dolgokat kapnak pl farhát és vagy olcsó zselés konzerveket ? Ezek ezt okozzàk , jobb száraztáp valo nekik .
2020. okt. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Egyből nem válaszol....
2020. nov. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!