Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon gáz ha már nem kívánok...

Nagyon gáz ha már nem kívánok macskát amint hozzám került?

Figyelt kérdés
Tegnap fogadtam örökbe egy kiscicát, de nagyon kellemetlenül érzem magam vele. Zavar a jelenléte. Ezelőtt nagyon akartam cicát, de mostmár idegülök tőlük, Főleg a kakija zavar, mert büdös, pisije nem. Szerintetek nagyon gáz ha visszamondanám? Nem menelyi hanem magánszemélytől van, de adtak szerződést. Szívem szerint már ma odaadnám valakinek, mert nagyon zavar a jelenléte. Meg sajnos anyám nem rajong értük, utálja de nem szólt semmit mikor hoztam. Ezért is lehangoló. Megkérdeztem mi történik ilyenkor, de nem válaszolt még, szerintem reggel fog. Tudom felelőtlen egy ember vagyok de megtanultam a leckét. Hol hirdessem meg vagy mi a legjobb szöveg, amit íratok ha ezt kell tennem, hogy valaki érdeklődést mutasson iránta? Facebookon írtam neki egyébként. 21L

2020. nov. 3. 03:15
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
80%

Sehol.

Vállaltad, tiéd.

2020. nov. 3. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
81%

Nem kivánod? Mi az, kaja?😂

De amugy az igazat ird, mond el, hogy nem fér bele az eletedbe, nem vagy vele kompatibilis, en is nagyon szeretem az allatokat, de itthon nem tartanék soha, foleg miutan befogadtam egy papagajt, ami szétfos mindent ahova megy.. a macska azert jobb, de en nem birnek egy alattal egyutt elni... rá kellett erre gyere Te is, ez van... ajandekozd el, és még 1x ne forduljon elő, mert masnak az életet baszod tonkre...

2020. nov. 3. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim válasza:
81%
Szerintem egyáltalán nem gáz, hogy kipróbáltad, de mégsem neked való a dolog, ha a cica vissza tud kerülni a gazdihoz, vagy találsz neki egy szerető otthont. Nem mindenkinek való állat, ezt ki kell tapasztalni. Legalább nem kidobni akarod egy zsákban...
2020. nov. 3. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
97%
Mindketten jobban jártok ha egy törődő,szerető gazdihoz kerül.
2020. nov. 3. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
24%
Bárkinek ne add oda, föleg ne ingyen, mert aki ingyen kap állatot, nagy a kockázat, hogy nem becsuli meg. Aki penzt ad érte, az meg fogja
2020. nov. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
95%

Szerződésben mi áll? Nem mindegy.

De valószínűleg az a legjobb mindenkinek, ha visszaviszed.

2020. nov. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
69%

Ez az amikor a hisztis akar valamit... Szánalmas.


Büdös a kakija? Gyereked se lesz akkor, mert annak is büdös! Sőt az maga alá is trónól! A macskaalomból csak ki kell szedni meg takarítani nem kell a macska seggét törölni ( jó esetben)


Maradj a cuki cicás videó nézésénél és add vissza inkább.


Röhely

2020. nov. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell savazni a kérdezőt, időben rájött még és nem az utcára akarja kidobni. Szerintem írj nyugodtan annak, akitől hoztad, az lenne a legbiztonságosabb. Biztos, hogy nem te vagy az első, aki ilyet tesz és ő már tapasztaltabb abban is, hogy kell neki gazdit találni.
2020. nov. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
70%

Akkor majd adja / adjuk oda a gyereket is árvaházba mert nem elég sok embernek az se való :)


Tipik hp

2020. nov. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Oda vidd vissza, akitől hoztad.
2020. nov. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!