Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám farka lebénul bepisil,be...

Cicám farka lebénul bepisil,bekakil lebénult a farka?

Figyelt kérdés
Akinek volt tapasztalata kérlek segítsen. Kb másfél hete hogy az 1 éves ivartalanított lánycicám, úgy ért haza hogy lefeküdt és depressziózott. Azóta elvittem állatorvoshoz, azt mondták b vitamin kúrát kell 1 hónapig csinálni és lekell amputálni majd a farkát. A nagyobb baj az hogy duzzadt a hólyagja és mindig akkor ürít ha már megtellik, bár néha elmegy és erőlteti mert érzi a kényszer hogy kéne neki, de általában a fekvő helyén végzi el a dolgát. Nem fáj neki semmije és a jókedve is visszatért, dorombol is. Kérlek ha valaki járt már így, mi vált be neki írja le ide kérem, nagyon fontos lenne. B vitamin kúrán van hogy regenerálódjon az idegrendszere és ha rendbe jön akkor jön a farok amputáció hogy ne akadjon el semmiben se mivel nem érzi és vonszolja csak maga után. Mi az ami segíthet neki ebben az űrítésben, hogy jobba érezze és gyúgyuljon. Jobban nem tudom leírni kérlek segítsetek. Rengeteg törődést és simogatást kap hogy gyógyuljon. Ő egy mindig életvidám felfedező cica volt. Mi segíthet még neki bármit megtennék érte.

2020. nov. 9. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Állatorvos ugye látta?
2020. nov. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Sztem az állatorvost hívd fel erről. Jobbulást a cicónak :)
2020. nov. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze látta, aztmondta 1 hónap alatt kiderül, hogy mennyit javul ez a pisilős dolog, és ha igen, jöhet a farok amputáció.
2020. nov. 9. 00:56
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem tud pisilni, akkor nem csak a farkával van szerintem baj, hanem a gerincével is. Lebénult, nem érez. Láttam youtube-on egy videót, amiben volt egy embernek régóta béna volt a macskája, nem tudott magától üríteni, ezért egy nap többször finoman kimasszírozta belőle a pisit, kakit, úgy, hogy a vállára vette és alulról masszírozta.
2020. nov. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

A farok a gerinc "folytatása". Ha nem tud rendesen üríteni, akkor nem csak a farkával van a baj. Röntgen volt? A hátsó lábaival mi a helyzet? Nem harapdálja?


Kezdetnek azzal segíts neki, hogy nem engeded ki, mert nem tudhatod, hogy mije fáj vagy mi a baja.


Én a helyedben elvinném egy másik dokihoz is, egy másik szakvéleményért.

2020. nov. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem fáj semmije sem, boldognak tűnik és jól van. Minden sötétedés után bent van, viszont kiengedem napközben az udvarra a levegőre a boldogsága érdekében, jól érzi magát kint és kell neki hogy egy kis öngyógyítása legyen.
2020. nov. 10. 00:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!