Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A DMGuard van olyan, mint a...

A DMGuard van olyan, mint a Vetri DMG?

Figyelt kérdés
Macska AIDS-es a macskám ezért élete végéig kell neki immunerősítő. Most Vetri DMG-t kap (ezt ajánlotta az állatorvos), de az elég drága. A DMGuard van olyan jó, vagy maradjak inkább a Vetri DMG-nél?

2020. nov. 9. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem csak hasonló. De az ára is. Igaz már van DmGuard T2 már nagyobb kiszerelésben is.
2020. nov. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Én csak DMGuardot használtam, bár az én cicámnak súlyos bélgyulladása volt és azért kellett. Eleinte nem javult az állapota, de mikor elkezdte azt szedni, napról napra jobban volt. A hatóanyagot nézve szerintem még a DMGuard jobb is kellene, hogy legyen, de nem értek hozzá, csak laikusként én így gondolom.
2020. nov. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A hatóanyaga ugyanaz és ugyanakkora mennyiségben van benne, csak az utóbbinak van valami fura szaga, bár ez valószínűleg csak az embert zavarja, a mienk vidáman megette és teljesen megtáltosodott tőle. Értsd, addig csak vonszolta magát, ezzel meg visszatért a 2-3 évvel azelőtti aktivitása.
2020. nov. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek érdemes megpróbálni a DMGuard-ot?
2020. nov. 9. 21:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Ez ugyanúgy van a humángyógyászati szereknél, hogy ha a gyógyszertárban nincs pl. ACC, akkor adnak helyette Fluimucilt, mert a szakember a hatóanyagot és annak a mennyiségét nézi, nem a márkát. Embergyógyászatban is azonos hatóanyaggal többféle készítmény is létezik, csak a reklámozott készítmények drágábbak.
2020. nov. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Lehet megpróbálom. De azért még szívesen várok tapasztalatokat.
2020. nov. 10. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!