Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám majd kicsattan olyan...

A cicám majd kicsattan olyan egészséges cicus. Szerintetek mennyire jók ezek a márkák? Real nature:Wilderness cica kaját kap, vagy Royalt, Vagy Goldot vagy Shmillát vagy Multifitet.

Figyelt kérdés

Vetri dmg oldatot kap télen hogy egy picit se gyengüljön le. Illetve napi friss víz, sajtos juti falik, vagy marhás. De most rendeltem Antarktiszi ízesítésüt.

Nem nem kényeztetem el egy minimálisan szerintetek? Vagy ti mit adtok a cicátoknak enni?


2020. nov. 10. 07:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem felvágásból írtam. Csak érdekel hogy mitől lesz még egészségesebb, és hogy több ideig velem maradhason..
2020. nov. 10. 07:39
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem csak ezen múlik. Nyilván fontos, hogy jól tartsd, hogy megadj neki mindent, de nem így működik, hogy akkor nem lehet beteg sosem.


Milyen cicus amúgy? 🐈

2020. nov. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Havonta visszük orvoshoz..

Hogy megelőzzük a bajt.

Egy sima házi mentett cica, és egy félig bengáli. 😊

2020. nov. 10. 07:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Jól teszitek. A házi befogadott cicák a leghálásabbak. :)
2020. nov. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Smilla (ez a top kedvenc), Feringa, Animonda Carny, Wild Freedom és néha, amikor betévedek a Fressnapfba, olyankor szoktam neki venni Premiere konzervet, azt is szereti.

Próbálok gabona, cukormentes és ivartalan cicáknak való tápokat venni neki.

Kap lazacolajat, Smilla fogápoló nasit és néhanapján pluszba valami extra jutalomfalatot.

Kinti-benti cica, az estét mindig bent tölti, nem engedem ki. Ivartalanítva van, emiatt is nagyon figyelek a súlyára. Évente viszem oltatni. Ha bármit észreveszek rajta, azonnal orvos. Negyedévente féreghajtás és havonta bolha és kullancs elleni cseppet veszek neki. Amúgy másfél éves, talált, "kandúr" házi cica.

Én is fullra elkényeztetetem. Karácsonyra már megvettem zooplusról az adventi nasinaptárt :D Imádom őt, ő is engem és néha ki is használja, rafkósak ezek a macskák :)

2020. nov. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azok hát!

A legkeményebb szív is elolvad egy síró kölyök macskától. 🥺

2020. nov. 10. 18:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Régebben ezeket vettem. Legutoljára a real nature konzerv amit felbontottam szinte kirobbant és büdös, olajos volt. Bontottam másikat, az "csak" olajos levet eresztett.

Azóta inkább hagyom ezt a márkát.

2020. nov. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az Applaws a legjobb.
2021. ápr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!