Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg a macska mi tegyek?

Beteg a macska mi tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fél éves macsekom. Csak benti.Ma hányt meg ment a hasa. Hányás előtt nyávogott biztosan fájt a hasa. Amit reggel evett mind kijött neki. Nem rég volt ivartalanítva. Lehet a kettőnek köze egymáshoz? A kaja ugyan az mint eddig. Reggel alutasakosat kap. Egész nap ott a száraz előtte. Este meg nyers húst. Ha holnap viszem dokihoz az elég lesz? Ma nem tudom sajnos.

2020. nov. 11. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Vidd állatorvoshoz
2020. nov. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
85%
Szerintem nem az ivartalanításhoz van köze. Amilyen gyorsan tudod, vidd el állatorvoshoz. Csak száraz étellel etesd addig.
2020. nov. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a dokit mit mond
2020. nov. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
4.hát ez egy nagy baromság amit írsz! Megkapta amúgy az oltásokat.
2020. nov. 11. 11:47
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#7 Apám is mindig ezt mondja. Egyrészt az ember megszereti az állatát (bár lehet, hogy csak én vagyok ilyen hülye), másrészt az állatvédelmi törvény szerint joga van az állatnak az orvosi ellátáshoz. Ha az ember szeret egy állatot, akkor nem akarja elveszíteni. A következőt is ugyanúgy fogom szeretni, de akkor is szeretnék minél több időt tölteni a meglévővel.

Ráadásul egy állat nem tárgy, hogy elviszem és kicserélem, mert baja van, vagy nem tetszik. A menhely sem fog neked macskát kiadni, ha csak azért mész, hogy lecseréld a beteget.

2020. nov. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Volt 1 macskám nemrég. Belehalt az ivartalanításba.

Ugyan olyan fájdalmas volt elveszíteni mint egy hozzátartozómat. 2napig zokogtam utánna. Ennyit erröl.

2020. nov. 11. 12:27
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A macskák néha hánynak, főleg a szőr miatt. Heti max 1 hányás normálisnak tekinthető. Ezt nekem az orvos mondta. Ha a viselkedése, étvágya, stb semmi nem változik, lehet szőr van a gyomrában. Vagy füvet adsz neki (ami szintén hánytatni fogja), vagy szőroldó pasztát (lakásba praktikusabb), és akkor szőr miatt nem fog hányni.


Ha a hányás vagy a hasmenés ismétlődik, mindenképp orvoshoz célszerű menni.

2020. nov. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vidd állatorvoshoz, vagy MINIMUM hívd fel az állatorvost, és tőle kérdezd, valószínűleg jobban ért hozzá, mint az egyszeri fórumozók.
2020. nov. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Észrevettem hogy a teknős vizét isszák. Biztosan elkaptak valamit tőle. Lehet valami bacit kaptak be a vízből.
2020. nov. 11. 15:52
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp állatorvos, és ne kapjon nyershúst.
2020. nov. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!