Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinek mi a tapasztalata a...

Kinek mi a tapasztalata a macska hátizsákokról?Tervezek egy ilyet venni.

Figyelt kérdés

Hol vettétek?M.o. lehet venni ilyet megbízható bolttól? Ilyenre gondoltam :

[link] , [link]



#macska #szállítás #hordozó #macskahordozó #Macska hordozó hátizsák #Macska szállítás
2020. nov. 15. 21:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Hat nem tudom, ez nekem sosem tetszett. Hiaba van rajta par kis lyuk, nem hiszem, hogy olyan sok levego menne be. Nyaron meg egyenesen butasag, eleg meleg lehet benne. Mire kellene egyebkent?
2020. nov. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Arra hogy elvigyem orvoshoz meg vissza kva jó!Fõleg tömegközlekedéssel.
2020. nov. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
Állatkínzás betenni a macskát egy ilyenbe. Meg aztán miért vinnéd magaddal? Miért nem kutyát vettél, ha magaddal akarod vinni?
2020. nov. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%

Pont arra gondoltam én is hogy orvoshoz vinni tökéletes. Azon kívül viszont nem tenném ki ilyen stressznek csak úgy kedvtelésből, hogy mászkálok vele kint.

Tetszik egyébként, hasznos, csak ritkán lenne használva (kopp-kopp)

2020. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez meg az orvoshoz sem jo. Ott a hordozo, abban normalisan le tud fekudni legalabb, de ez eleg kenyelmetlen lehet. Nyaron egyenesen felelotlenseg ebben cipelni.
2020. nov. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Van egy ismerősöm, nekik kutyájuk és macskájuk is van, és a macskát is szokták vinni magukkal kirándulni, és a macska is élvezi, néha szabadon van hámmal, pórázzal a túrán, de amikor csak lustálkodni akar, akkor bent utazik a hátizsákban. Viszont ők nem ilyen űrhajós vackot használnak, hanem hálós állathordozó hátizsákot, az szerintem jobb.
2020. nov. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem jó, és igen lehet benne túráznia vinni, de tényleg érdemes akkor már hámmal, pórázzal néha ki is engedni. De én ezt jobb megoldásnak találom;

[link]

Kényelmesebbnek tűnik, illetve mibe szövet és nem műanyag jobban bemegy a levegő és ezen is van szellőző, sőt még lehet nagyobb is.

2020. nov. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
#7 vagyok. Illetve van benne ilyen becsatolós rész is, amit hozzácsatolódhatsz a akhájához, és akkor akár teljesen kinyithatod a tetejét. De valójában nincs is rá szükség, mert elég nagy a hálós rész.
2020. nov. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
Ebbe lefeküdni se tud rendesen. Normális cica szállító táskát vegyél, ha szállítani kell pl. orvoshoz. Ha séta, akkor póráz. Ez tényleg kínzás.
2020. nov. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Van hordozóm csak azt akartam hogy többet lásson a világból de szerintem hanyagolom ezt a hátizsákot.
2020. nov. 16. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!