Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hízlalják el az emberek...

Miért hízlalják el az emberek a macskájukat?

Figyelt kérdés

Ismerősöm mindig mondja, jaj milyen szép nagy, erős cicája van, meg mennyit nőtt, miközben csak egy kerek hordó lett belőle. 1 éves koráig mindig picikének hívta, most meg el van szállva, hogy "hogy megnőtt". Utalgattam rá finoman, hogy inkább csak kerekedett, szélesedett meg ilyesmi, nem akarom megbántani, de csak "örül neki".

Facebook cicás csoportokban is ugyanez, jajj nem fér el már a kosarában, olyan nagy, közben meg egy dödölle mind. Mire jó ez az embereknek?


2020. nov. 16. 23:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Mert úgy cukibb <3.
2020. nov. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Köztudott hogy hihetetlenül cukik az elhízott macskák!
2020. nov. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Lehet hogy néha úgy érzik, hogy a plusz etetéssel és jutalomfalatokkal fejezik ki mennyire szeretik a cicájukat.
2020. nov. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Na ezen már én is gondolkodtam amúgy. Az emberek ha elhíznak az undorító, meg hájpacni, az állatok meg akkor szépek ha nagyok, és kövérek. :)
2020. nov. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Gyönyörű karmok és fogak, amikkel vadászni kéne ...

Ehelyett egésznap mozdulni sincs kedvük ...

2020. nov. 16. 23:51
 6/11 A kérdező kommentje:

Ők talán nem cukik?

[link]


[link]

2020. nov. 16. 23:59
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekem normál alkatú macskám van, az állatorvos mindig meg is dicsér, hogy nincs elhízva. Rajta kívül mindenki azt nyomatja folyamatosan, hogy milyen gebe a macska és biztos éheztetem. 🤦🏼‍♀️
2020. nov. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Mert cuki, azt meg pont lesz4rják hogy egészséges-e.

Nekem egy sziámim van, full izom. Olyan mintha kondizna.

Mindig beszólnak rá az ismerőseim, hogy hú de kicsi/vékony/girhes stb.

2020. nov. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

Nekem a kandúrom olyan, hogy egy deka zsír nincs rajta, tiszta izom. Mindig mondom az orvosnak, hogy sovány, de megnyugtat, hogy pont jó. A nőstényem meg ugyanazt eszi, ugyanannyit és nem dagadt, de van hordója. :D hozzá képest a kandúr olyan, mint aki éhezik.


De az orvos szerint a 2-2,5 kg jó a nősténynek is, én őt mégis hordónak látom, a kandúr meg az 5 kilójával soványnak tűnik. :D

2020. nov. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem nem cuki egy elhízott állat,inkább szánnivaló. Főleg egy ragadozó
2020. nov. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!