Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az ártalmas egy macskának,...

Az ártalmas egy macskának, hogyha a tápja csak halat tartalmaz, más húst nem?

Figyelt kérdés
2020. nov. 17. 01:52
1 2
 11/18 Vuk-91 ***** válasza:
38%
Én javasolnám a változatosat. Bár ha tényleg allergiás a macskád pl.: a szárnyasra, akkor nyílván azt kihagyni érdemes.
2020. nov. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
60%

Van az Orijennek vöröshúsos tápja, azt keverhetsz bele. Egyazon márkán belül az ízek keverése nem ártalmas.

Én is így adom! Bár 1 éves koráig csak a szárnyas-hal-tojás fajtát adtam, utána váltottam a másik kettőre, keverve, szépen erősödik.

De nem muszáj, ha nektek így jó!

2020. nov. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%
Le vannak pontozva azok a válaszok, hogy jó az egyféle, és azok is, akik szerint kell a változatos. Komolyan kíváncsi lennék, hogy akkor itt mi lenne a helyes válasz.
2020. nov. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Énis, pedig én csak 2 választ pontoztam le, a többit fel...


Elsőnek Acana csirkéset kapott, pár báltuk az Orijen Tundrát is, meg az N&D bárányos, Kifejezetten érzékeny gyomorra való tápját, ezeket mind kihányta. Amúgy még most is szokott néha, de csak havonta 1-2 alkalommal. Szóval drasztikusan kevesebbszer hányik szerencsére...


Nekünk a fűtabletta sem vált be.


Nedvesből jelenleg szintén halasakat kap, mivel ebből egyszer egyszerre nagyon sokat vettem és nedveset csak hetente 2 alkalommal kap.


Így iszik rendesen.


Meg néha, olyan heti egyszer szokott kapni laktóz mentes tejet is újabban, mert keveset iszik, de ezt szívesen megissza, az egészet.

Tudom, hogy a cukor tartalma miatt nem a legjobb, de nem vettem még észre hogy emiatt hányna vagy menne a hasa, utóbbi egyáltalán nem is szokott lenni.

A széklete az szép.

Viszont a hányása az ilyen gúlákban szokott lenni, formára pont olyan mint a kakija, csak ennek a táp a tartalma jobban kivehetően... De nincs benne bélsár, szóval nincs szerencsére ilyen jellegű rendellenessége, de a forma az akkor is kicsit érdekes. Most én arra tudok gondolni, hogy nem elég hidratált.

Esetleg nincs elég gyomorsava a rendes emésztéshez?

Az a baj, hogyha kap nedves tápot is, akkor egyáltalán nem iszik.

2020. nov. 17. 14:22
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen gondjaitok vannak, akkor pláne nem kell váltogatni a tápot.

Keverni lehet egyébként, ha van értelme, én pl dental tápot keverek dagitáppal, van egy külön táptartó zsákunk erre a célra, és így mindig vegyesben kapja.

De ha nálad ennyire érzékeny a gyomra, akkor nem kísérleteznék, ha végre van valami, ami beválik.

2020. nov. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
62%

Akinek a macskája nem szereti a halat, az miért van lepontozva? Érdekes. Kötelező szeretnie?

De amint látom minden választ sikerült lenyomnia. Ennyi öröme legyen.

2020. nov. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Add neki azt, ami bevált. Ha valami problémája lesz belőle később, az orvosi vizsgálat során úgyis kiderül és akkor váltasz. De ha nem lesz baja, akkor nem kell. Mindig azt add, ami beválik.
2020. nov. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Vuk-91 ***** válasza:
Nekem is feltűnt ez a lepontozósdi. És ha a kérdező csak 2-t pontozott le...
2020. nov. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!