Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Pénteken haza hozok egy...

Pénteken haza hozok egy kiscicát és picit pánikolok?!

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom volt macskám, az elmúlt 10-12 évben benti cicám volt végig. Lassan egy éve, hogy elköltöztem a szüleimtől és most úgy döntöttem, hogy haza hozok egy kiscicát, mert nagyon hiányzik a dolog. A cicám, ami a szüleim házánál/ban van, ott hagytam, ő ott érzi jól magát, nem akartam onnan kiszakítani. Hiányzik, hogy legyen macskám.Sokat tudok a macskákról, tudom, hogy el tudom őt látni, tudom, hogy nem lesz baj, mégis valamiért picit berezeltem, de nem tudom megmagyarázni.

Szerintetek ez normális dolog?

23/N


2020. nov. 18. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Persze. Kisállat tartás előtt persze, hogy igen, mert vannak kockázatai.
2020. nov. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Nyugi, ha már ott lesz, minden magától értetődően fog jönni :)
2020. nov. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Én is be voltam előtte pánikolva végül nem lett macskám. Magamat ismerve jobban tettem
2020. nov. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Ne rezelj be. Ha szeretnél cicát és hiányzik akkor nyugodtan szerez be egyet. Hisz volt már cicád. Énis így voltam mikor felköltöztem Pestre.Itthon maradtak a cicák, az albérletbe pedig nemakartam. Aztán annyira hiányoztak h befogadtam egy cicát akit utánna hoztunk haza miután vissza költöztünk a szülő városomba. Oda nem adnám semmiért.
2020. nov. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Normális!

én akváriumot csináltam és 4 hónap volt összerakni a technikát és tök jó volt hogy lassan halad az ember és van idő mindent átgondolni.

Mégis a gombóc volt a torkomban amikor hazafelé sétálva a hátamon éreztem a halas zacsi súlyát.

Ennyi kell! :)

Főleg ha ennyire értesz a macsekokhoz, akkor nem lesz nagy gond.

A macsekok miatt nem rezelek, mert amióta az eszemet tudom vannak. Mindig megtartunk egy idősebb helyett egy fiatalt és így 40 éve folyamatosan van cica. Úgyhogy így kicsit már "kommersz", nem újdonság :D

Kutyát is szeretnék, mert 20 éve hagyott itt mintket az öreg tacsi, de abba nem merek belevágni még... a halakat könnyebb nevelni :D

2020. nov. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Nagyon kis okos teremtmények ezek a csodák. :) Nekem van egy mentett vörös Garfieldom, sokáig féltem, hogy elkóborol, de úgy megszokta a jelenlegi helyét, hogy nagyon kimenni se akar a házból, max elrendezi a nagy dolgát a kertben. 2 éve vagyok az új gazdija, s nem kölyökként került hozzám.
2020. nov. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Pénteken lesz egy hete, hogy elhoztuk. Minden rendben! :)

Nagyon köszönöm mindenkinek a kommenteket!

2020. nov. 25. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!