Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sszeret/szokott kézből enni a...

Sszeret/szokott kézből enni a macskátok?

Figyelt kérdés
2020. nov. 20. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Soha egyetlen macskát sem láttam kézből enni. Még az sem eszik a kezemből amelyik árnyékként követ majdnem hat éve. Ha kézből próbálok adni valamit, addig szagolgatja amíg a kezemben van :D Volt hogy jó sokáig tartottam, de nem volt hajlandó elvenni, pedig láttam rajta hogy nagyon kell neki. Ahogy letettem, elkezdte enni.
2020. nov. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadja kézből a kaját, de mióta egyszer nem a kajára harapott rá, hanem az ujjamra, nem erőltetem a dolgot. :D
2020. nov. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szokott. Ha rajta múlna elvárná minden egyes alkalommal. 😹
2020. nov. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem
2020. nov. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak ha beteg és kérlelnem kell hogy egyen
2020. nov. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én így tudtam megmenteni mikor beteg volt és műtét után is! Hason kúszva az ágy alatt evett a kezemből, sehogy máshogy. Nem tudott inni, nyelni csak fájdalmasan egy szép megfázás miatt, de a tenyeremből akkor is megevett minden puha kaját!
2020. nov. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám úgy eszik kézből, hogy a mancsával "elveszi" a kezemből és a saját kezével teszi a szájába:D
2020. nov. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!