Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák meg tudják különbözt...

A macskák meg tudják különböztetni az emberi arcokat?

Figyelt kérdés
Otthon, gondolom igen. De, pl. az utcán megismerik a gazdajukat?

2020. nov. 21. 00:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Igen...vagyis hát ha szembejövök a macskámmal az utcán megismer.
2020. nov. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Persze hogy megismerik :)
2020. nov. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
99%
Még a panelház ablakából is megismert, ha jöttünk haza. Mondjuk csak a másodikon laktunk, nem a tizediken.
2020. nov. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem feltétlenül az arcod alapján szerintem, mert egy állat nem biztos, hogy az arcot nézi először; meg az állatok többsége amúgy sem elsősorban a látás alapján tájékozódik, mint mi, hanem más érzékszerveire hagyatkozik; de a lényeg, hogy megismer.
2020. nov. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
99%
Megismer az én macskám az biztos, de nem vagyok benne biztos, hogy csak az arcomról. Messziről ha utcán van, és nem látja az arcom, akkor is tudja, hogy én vagyok. Talán a testformám, a mozdulataim, és ha esetlegesen hangot adok ki, abból is rájöhet.
2020. nov. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem az aranyhalaim is megismernek, nemhogy egy kutya, macska kaliberű állat.
2020. nov. 21. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a macska jól lát és meg tudja különböztetni. Ezenkívül mozgásáról és szagáról is be tudja azonosítani, akár az utcán is. A mi macskánk lejárós, a második emeleten lakik velünk, de sokat van lenn és ha jövök gyalog, már messziről szalad elém.
2020. nov. 21. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

A macskák látják az auránkat és arról megismernek :)


csak viccelek, de van ilyen urban legend h a macska látja az aurát

2020. nov. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesómnak nagy kerti tavuk van koi pontyokkal, ha a vízhez megy és meglátják a halak az árnyékát már megindulnak, mert azthiszik kaja van. Szóval igen, a macskák is megismernek. Azt is tudják, hogy mikor jövünk haza pl. Ha én nem dolgozom de a párom igen amikor ideje jönni rohannak az ajtóhoz, rá pár pillanatra kattan a lenti ajtó (magas földszint, panel)
2020. nov. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a párom hazajött munkából, én nem tudtam de figyeltem hogy nagyon felnézett és két lábon állt... 1 percre rá tényleg megjött...nem tudom hogyan vette észre de meglepett...
2020. nov. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!