Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Brit Rövidszőrű macskafajtán...

A Brit Rövidszőrű macskafajtánál meg lehet mondani, kölyökkorban, hogy milyen színű lesz a szeme az állatnak felnőttként?

Figyelt kérdés

Például, hogy a fehérnek kék, zöld, vagy sárga lesz e... Vagy hogy egy sötétebb színűnek citromsárga vagy borostyán.


Mert nekem a vörös házimacskámnak például nagyon nagyon gyönyörűséges mélykék szeme volt, olyan amilyennel egy sziámi sem veheti fel a versenyt... Akiknek mutatok róla kölyökkori képet, az nem hiszi el hogy nincs kiszínezve.

De “sajnos” besárgult, mire felnőtt lett...

Így is nagyon szép és így is imádom.


Viszont 2 mentett cica után, mivel nagyobb helyre költöztem, lehet hogy szeretnék még egy, vagy akár két macskát.

Mivel az első kettő macskám mentett, valamint menhelyet is támogatok, majd fajtatiszta, törzskönyves macskát szeretnék.


A brit rövidszőrű tetszik.

Abból is a fehér, kék vagy zöldszemmel, vagy a fekete borostyán/narancs szemszínnel...


Gondolom ezek a macskák ilyen színváltozatokban különösen magas árúak, és sejtem hogy lehet hogy sokat kell várnom ilyen példányra... Ez nem gond.


Az érdekelne, hogy a tenyésztő meg tudja e mondani, hogy nagy eséllyel milyen lesz a szeme a kölyöknek ha felnőtt.



2020. nov. 21. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Persze, ha normális helyről veszed, meg fogja tudni mondani a tenyésztő. :)
2020. nov. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

3-4 hónaposan(mire elhozhatod) azért addigra már látszik. Plusz a tenyésztő ismeri a óz adott egyedek genetikáját, tapassztalatból is tudja, hogy milyen kölyökszín milyen lesz később stb.

De amúgy nyugodtan vele is beszélhetsz erről.

2020. nov. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy írták az előttem válaszolók: a tenyésztő tudja hogy milyen lesz a szemük.
2020. nov. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!