Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ugye nem lesz semmi baja a...

Ugye nem lesz semmi baja a cicámnak a körömlakktól?

Figyelt kérdés
Van egy 5 hónapos kiscicám, akit imádok. Ma épp festettem a körmömet, amikor felugrott az asztalra, ahol ott volt kinyitva a körömlakkos üveg. A cica beleszagolt, és egy kicsit festékes lett az orra. Gyorsan letöröltem neki egy zsebkendővel, de utána még kicsit nyalogatta magát, és félek, hogy valami baja lehet tőle.
2020. nov. 21. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha te beleszagolsz egy körömlakk a lesz bajod tőle?
2020. nov. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem ebből indulok ki, ugyanis nekem az illóolajoktól sem lesz semmi bajom, a macskáknak pedig az is komoly mérgezést okozhat.
2020. nov. 21. 14:00
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem lesz semmi baja
2020. nov. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Az en macskam is sundorog mikor festem a kormom. Igazi lany macska, tenyleg kifejezetten az olyan dolgok kore fokozodik a figyelme, ami "csajos".

Mindig befurdik evvel, mert ahogy megerzi az aceton / koromlakk szagat vag egy fintorgo fejet es elszalad/leugrik az asztalrol. Nem lesz tole semmi baja.. 🙂

2020. nov. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, az enyémnek se tetszett a körömlakk szaga, hátraugrott és arrébb ment, miután megszagolta. Most alszik itt mellettem, nem úgy néz ki, mintha bármi baja lenne, szóval remélem, tényleg nem ártott neki.
2020. nov. 21. 15:00
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem nyalt bele akkor nem lesz baj, és ha nem tetszett neki a szaga akkor valószínűleg nem kóstolta meg.
2020. nov. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy baja lesz
2020. nov. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Amikor megláttam a kérdést, először azt hittem, hogy kifestetted a karmait ...
2020. nov. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Egy pillanatra én is
2020. nov. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!