Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meg szoktál emlékezni az...

Meg szoktál emlékezni az elhunyt cicádról?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan? Mennyi idő telt el az elvesztése óta?

2020. nov. 21. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Nem
2020. nov. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem sokszor eszembe jut, megtartottam a fotókat is róla, de gyertyát mondjuk nem gyújtok érte, ha valami ilyesmit értesz a megemlékezés alatt
2020. nov. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

nem, mert sosem volt macskám ;)


de a kutyusom aki 21 éve ment el a mai napig eszembe jut, ha nem is napi, de heti szinten mindenképpen. nem csak az évfordulón emlékezem meg róla.

2020. nov. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Igen. 3 éve vesztettük el, előtte pici korától sok-sok éven át velem volt, szép hosszú életet élt. Főleg annak a napnak az évfordulóján gondolok rá sokat, amikor el kellett altatni. De egyébként is előveszem néha a fotóit, meg emlegetjük is a családdal gyakran.
2020. nov. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Ugyanúgy, mint #2.
2020. nov. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Inkább emlékszem rájuk. Van hogy eszembe jutnak, és joó nosztalgiázni. Lehetőleg boldog emlékekre gondolok. Szomorú az ember, de vissza hozni oket már nem lehet.
2020. nov. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
6 éve vesztettem el egy nagyon különleges macskát, borzasztóan szerettem. Kb. egy évig gyászoltam. Mai napig eszembe jut néha, de inkább csak nosztalgiázok. Sokáig nem akartam új macskát befogadni helyette,pont ma tettem meg.
2020. nov. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
5 hónap és két hónapja mentek el. Egyikuket elütötték(2eves volt)A másikra az udvarban talaltam rá(5eves) szinten külső sérülés nélkül csak feküdt, a kutyám meg mellette. Azóta is látom rajta hogy hiányzik neki. Mindkettőt én temettem el egyedül, virágokkal kibélelve a sirgodrot betakarva őket takaróval. Nincs olyan nap hogy ne jutanank eszembe pedig mar befogadtunk egy 5 eves cicát, aki valamennyire eltereli a figyelmemet de nyilván nem ugyan az. Halottak napján gyújtottam értük gyertyát ahogy a kutyáimért is szoktam. Szeretem őket ezen nem változtat az sem hogy meghaltak.
2020. nov. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!