Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy barátkoztassam össze...

Hogy barátkoztassam össze őket? -> (Tudom hogy hülyén hangzik ez a szó: "barátkoztassam"-->Nem kell rá a cikizés)

Figyelt kérdés
Van két macskám mind a kettő félperzsa! Az egyik fekete a másik tarkás szürkés mindenes! A fekete 5 éves a tarka 6 kb. mert nem tudom pontosan mivel most karácsonykor hoztuk haza ugyanis kóbor volt 3 évig! A fekete kicsi korától kezdve nálunk nevelkedett a tarka szívesen játszana a feketével, de az nem enged és egyfolytában fúj rá!( A másik nem fúj vissza!!)Szeretném ha a 2 macska "barátokként" viselkedne egymással de fogalmam sincs hogy hogyan hozzam össze!S.O.S
2010. aug. 10. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen gond nekem is volt. Az állatorvos azt mondta,ha 1 hónap alatt nem szoknak össze, akkor nem is fognak...


Sandy drágámat-Isten nyugasztalja:(- egyik cicával sem tudtam összebarátkoztatni.

:(

2010. aug. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom Sandy cicát És hát az 1 hónap már jó párszor letelt! :S de azért köszi!
2010. aug. 10. 22:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Foglalkozz többet a régi cicáddal akkor látni fogja hogy nem kell a helyét féltenie,ha nem is lesznek barátok de elviselik egymást.
2010. aug. 11. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszi!
2010. aug. 11. 12:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Köszi, én is. Bárcsak hazajönne. Most lett volna 8 éves 8-án. Az én cicalányom...


Én is sokat foglalkoztam a csajossal, és agresszív volt velem. Tehát, ha csak 1 háztartásban élt valamelyik kissráccal, már attól vadult. Nem is kellett látnia Őket.


Már csak 1 kissrácom maradt.


Sok sikert! :(

2010. aug. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!