Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet kapni gallért?

Hol lehet kapni gallért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Cicámmal tegnap voltunk dokinál, mert 2 napja megtámadta egy másik kandúr, belemélyesztette a fogát és nagyon csúnyán begennyesedett neki a seb. Dokinéni gyönyörűen kipucolta neki, most napi többször bethadin meg antibiotikum. A farktövénél, a csípőcsontjánál van a seb, és kérdeztem,h mi lesz, ha nyalja. Hát akkor ugye gallér. Ma reggel megvolt az első kezelés, egyből lenyalta a bethadint (habzott is a szája tőle-ugye ez nem ár neki??). Szóval lehet kéne gallér, csak addig, amíg a fertőtlenítő megszárad rajta. Azt doki adja vagy gyógyszertárban lehet venni? Ha utóbbi: simában is vagy csak állatban?


2010. aug. 11. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! nekem a vadászgorényem lett tegnap kiivartalanítva,és ois nyalogatja magát:S Az orvos nem adott,hanem azt mondta,hogy majd vegyek egy állatpatikában! Szoval mindenféleképpen ott próbáld meg,ember patikában sztem nincs!

Jobbulást a cicudnak!:)

Clau

2010. aug. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az orvos nem adott?! Nekem rögtön felajánlotta, hogy vehetek nála!
2010. aug. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem adott, azt mondta csak akkor kell, ha nyalizza...
2010. aug. 11. 07:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Fressnapfban tudzs venni! De nagyon vigyázz a gallérral, ne engedd ki a cicát amíg rajta van, mert bárhova felakadhat, korlátozza a perifériás látását, ezért simán elkaphatja kutya, vagy elütheti az autó.
2010. aug. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az instrukciókat :)


Amúgy sem engedem most, nehogy koszos legyen a sebe...

2010. aug. 11. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!