Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ehhez az automata öntisztító...

Ehhez az automata öntisztító macska toaletthez csak a gyári hulladékzsák a megfelelő?

Figyelt kérdés

[link]


Alapvetően megengedhetem magamnak és tetszik is... Viszont ha csak az jó bele, akkor nem venném meg.


Ugyan árulnak hozzá, a kifejezetten a termék mellé gyártott biológiailag lebomló zsákokból külön is, de egyrészt 10,000 forint 25 darab (ami azért elég drága, ha mondjuk a leírással ellentétesen egy zsák nem egy hétre elég, hanem mondjuk csak 3 napra), ami még nem is akkora probléma, hiszen nem pont a szegényebbek a célközönség gondolom, viszont ha csak az jó bele és hirtelen nem lehet majd kapni, mondjuk egy félév múlva a hozzávaló zsákból, az igencsak érdekes lenne...


Szóval nem tudja esetleg valaki, hogy jó e hozzá akármilyen szemeteszsák is vagy csak a hozzágyártott?


Vagy azt, hogy hol kéne ezután érdeklődnöm?



2020. nov. 24. 02:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Mérete alapján megtudhatod.
2020. nov. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Közben elolvastam PDF-ben a kézikönyvet, amit eddig nem láttam hogy ott van az oldalon...


Aszerint: A biológiailag lebomló zsákok kifejezetten a Litter-Robot WC-hez készülnek. Továbbá használhat bármilyen 45 - 60 l-es szemeteszsákot is.

1. Vegyen egy új szemeteszsákot.

2. Tekerje fel a szemeteszsák széleit.

3. Kezdje a hulladéktartály hátsó részétől és akassza a zsákot a tartály sarkaiban lévő hurkokra.


Szóval le lehet cserélni.


Most viszont a tümitőszallakgok bizonytalanítottak el... Azt írja, hogyha elhasználódtak, tönkrementek, akkor cserélni kell, de nem írja, hogy milyen és honnan kell hozzá.


De gondolom, hogyha nem tér ki rá külön a leírás, akkor ez is valószínűleg egy könnyen orvosolható probléma.

2020. nov. 24. 02:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az se nagy probléma. Sőt, tudod helyettesiteni olyannal amit nem kell cserélni, és nem használódik el. De az is ami benne van, nem egy két hónapig bírja, hanem sokkal tovább.
2020. nov. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy működik ez a dolog? Mert képek alapján nem tudom értelmezni. Fogja ezt használni a cica? Ebben van alom?
2020. nov. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém aludni járna bele.
2020. nov. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!