Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem lesz semmi baja a cicáimna...

Nem lesz semmi baja a cicáimnak,hogy éjszakára és néha nappal is bezárjuk őket a pincébe? Nyávognak karmolásznak ki akarnak jönni.

Figyelt kérdés
Kinti benti cicák sokszor egész nap kint bent vannak,sajnálom őket bezárni de félek hogy éjszaka elkóborolnának. Ettől nem lesz bajuk?

2020. nov. 24. 22:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Ha kinti-benti cicák, akkor miért a pincében alszanak? Vagy neked az számít bentnek? Akkor költözz oda te is...
2020. nov. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%
Pincébe én sem nagyon zárnék macskát,a teknősöknek jó az a hőmérséklet, de őket teleltetik...
2020. nov. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
82%
ilyet érdemelnek acicák? pincébe? SZERINTEm te is zárd be magadat oda hogy megtapasztald milyen is az...készülj fel a hide kommentekre..
2020. nov. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Ez egy nagyon rossz ötlet, tesó.
2020. nov. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
47%

Mi is így tartottuk a cicákat pár éves korukig amíg megszokták a környéket és biztos lehettem abban hogy nem mennek el. Nálunk csak akkor engedik hogy a házban legyenek amikor valaki van otthon, és este nem lehetnek bent, szóval választhattam hogy vagy kint hagyom őket vagy pedig a pincébe viszem le. Nem olyan kegyetlen hely az mint amilyennek az előző válaszolók gondolják, melegebb van mint kint(főleg hogy a bojleron aludtak) van lent párnájuk játékaik.

Nem lett semmi bajuk, mostmár szép nagy cicák, és kint merem hagyni őket éjszakára is, de nyitva van nekik a pinceablak hogyha akarnak le tudjanak menni, és már nem egyszer találtam rájuk ott reggel, vagyis önszántukból is lemennek.

2020. nov. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
nekem is kinti-bentiek vannak, de az én értelmezésemben ez azt jelenti, hogy nappal kint vannak - ha akarnak, bejönnek -, éjjel meg bent vannak a házban.
2020. nov. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
NEM.
2020. nov. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Szegények. Egyébként ha már pár napja nálatok vannak nem mennek el. Ne zárd már be a pincébe. A kinti benti az lakást és udvert jelent nem pincét és udvart. Ne kínozd őket!
2020. nov. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Udvart*
2020. nov. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
32%
A kocsim, és a kazánom is a pincében van. Se azoknak, se a macskámnak nem volt még baja ott.
2020. nov. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!