Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történhet egy macskával 7...

Mi történhet egy macskával 7 óra alatt odakint?

Figyelt kérdés
A hétvégén kiszökött amikor véletlenül nyitva maradt az ajtó és azóta nem találjuk sehol. Máskor is szökött már ki, de pár óra múlva mindig visszajött. Mi történhetett vele? Amikre gondoltam, vagy olvastam róla: elütötte egy autó-az utcában annyi a gödör, hogy képtelenség gyorsan menni, meg körbesétáltunk a környéken és nem találtuk a testét. Széttépte egy kutya-a faluban alig van kutya, azok is inkább kistestűek, és egyébként is messzire kelüli őket. Megfagyott- bár van kitéve neki párna és takaró, de nem azon aludt, szóval ez talán lehet, amilyen hidegek már az éjszakák. Valaki bevitte magához- mert megsajnálta a hideg miatt és most nem akarja visszaadni. Megmérgezték- ez sajnos simán lehet, bármit képes összeenni amit talál vagy kap mástól, csak azt nem tudom hogy mennyi idő alatt zajlik le és hova mehetett szenvedni hogy legalább a holttestét megtaláljam. Nekem ennyi jutott eszembe, van még más veszély amire nem gondoltam? Vagy ezek között olyan indoklás amivel nem értetek egyet?
2020. nov. 25. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
elment udvarolni. mennyi idős? ivaros? ivartalan?
2020. nov. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ivartalanított lány
2020. nov. 26. 07:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A rémképek helyett keresgélni kellene. Minek írtad ki ezt a kerdést. További tippekért???? Amíg ezen rugódzol, kinyomtathatnál pár plakátot és este/kora hajnalban hívogathatnád.
2020. nov. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kijárós és véletlenül kiszökött, akkor lehet nem talál haza. Mivel nincs hozzászokva a kutyákhoz, autókhoz, zajokhoz, lehet megijedt és elbújt valahova.


Próbáld meg hivogatni estefelé és plakátozz!

2020. nov. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már plakátoztam. Az utcában postaládákba is tettem hirdetést. Naponta többször is szólongatom. A mi kertünket már többször is átfésültem. Máséba még nem mehetek át...
2020. nov. 26. 10:47
 6/8 anonim ***** válasza:

A macskák cselesek, bármire képesek, szerintem teleportálni is.


Itt olvastam egy tanácsot, ami azóta többeknek is bejött, hogy tedd ki az almostálat az ajtó elé. Nem tudom miért, de ahogy láttam itt, sokaknak bevált. Esetleg menj ki este amikor nyugi van és szólongasd, akkor csak előmerészkedik vagy hajnalban, amikor nincs zaj.

2020. nov. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát esetleg még feltehetnéd valami helyi facebook csoportba. Nálunk van a városnak csoportja és szoktak oda feltenni cicákat, mi is, amikor találtunk egyet ott találtuk meg a gazdáját.
2020. nov. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

LEhet hogy bezáródott valahová, egy garázsba, padlásra stb. A közvetlen szomszédokat szerintem kérd meg, hogy nézzenek szét, vagy engedjék hogy te kicsit szólítgasd a cicát (az enyém pl idegenhez nem menne oda).

Az is lehet, valaki befogadta, megtalálta. Érdemes a helyi állatmentőkkel, állatorvosokkal felvenni a kapcsolatot.

A mérgezés is lehet, most főleg rágcsáló szezon van, ezerrel rakja mindenki a mérgeket :(

Csendes időszakban hívogasd, próbálj cica fejjel gondolkodni. Merre futhatott, ha valami megijesztette, hol tud elbújni, hol eshetett csapdába?

Remélem meglesz és legközelebb jobban vigyáztok rá!

2020. nov. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!