Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a menete a macskatartásnak,...

Mi a menete a macskatartásnak,ha hozzánk szegődött egy macska és meg szeretnénk tartani?

Figyelt kérdés
Az utcában már hetek óta felfigyeltünk egy macskára a hidegben ül a házak körül és nyávog. Állítólag az egyik házból egyszerűen kirakták mert,kutyát vettek és már nem akarnak a macskával foglalkozni,azt mondták fogjon egeret... Mi adtunk neki enni,(nagyon sokat evett,gondolom nagyon éhes volt)és 2 napja már el se megy a ház körül(bent is elvolt velünk).Elég fiatal lehet még talán még nőni is fog kicsit. Szeretnénk rendesen magunkhoz fogadni,mi ennek a menete? Gondolom állatorvos,ilyesmi. Meg,ha nem megy el az állítólagos 3.szomszédba akié volt,akkor nem is fog az már visszamenni.Nem szívesen kommunikálnánk velük semmit,mert egy nagyon bunkó társaság.Ha már 2 napja elvan velünk,meg simán alszik bent a házban,meg ölbe jön,gondolom akkor már nem akar elmenni máshová?
2020. nov. 28. 08:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő már nálatok lakik. :) Vigyétek el állatorvoshoz, megvizsgálja, lepapírozza és a nevetekre kerül. Adjatok neki is nevet.
2020. nov. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Első voltam, onnan tudom, hogy nálunk is ez történt. Azóta is velünk él a cica.
2020. nov. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Kiválasztott titeket.


Elmész, akár ma ,az alattpatikaba, veszel neki fereghajtot, szerintem pasztat vegyél, ha nem volt dolgod meg macskával, és bolhairtó, spot ont.

Olyat ami jo, a fulatkara is.


Aztán majd vidd orvoshoz, oltások miatt.

2020. nov. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Apám faluhelyen rendszeresen "lop" így macskát a szomszédból. :D Addig gügyög nekik, amíg odaszoknak.

De kijárós macska simán megcsinálja azt, hogy mindkét helyen lakik, vacsiosztáskor ott tolong az első sorban mindenhol. :)

2020. nov. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is vannak ilyen komplett falu macskái macskák, akik mindenhol laknak az egész faluban, de csak kajaidőben jönnek elő.
2020. nov. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgyhogy én bevittem a házba és nem engedtem ki többet És már az enyém, senkinek nem hiányzik rengeteg mászkál itt házról házra.
2020. nov. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát úgy néz ki nem nagyon akar elmenni.Tettem 1 kosarat az ajtó elé bele egy rongyot,ott van szinte egész nap. Szerintem ezt megnyertük.
2020. nov. 28. 17:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Haar itt tartozók miért nem viszed be a házba?😊
2020. nov. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Tartsátok meg. Vegyetek egy boxot és vigyétek dokihoz, tetessetek bele chipet, és legyen szobacica. :) Többé nem kell a szomszédnak látni. Csak remélem, hogy nem hoznak új macskát a házhoz :/
2020. nov. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Továbbra is itt van. Nem megy sehova,mintha eddig is a miénk lett volna. Csinálunk neki egy szigetelt macskaházat.
2020. nov. 29. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!