Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi az esélye, hogy a...

Mennyi az esélye, hogy a macska belefekszik a kuckójába?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék venni a cicámnak egy hintaágyat/kuckót, de mindenkitől azt hallom, hogy felesleges pénzkidobás mert úgyis kartondobozba fog feküdni. Szerintetek? A kaparóágyába is csak alvásnál fekszik bele.


2020. nov. 29. 19:12
 1/8 anonim válasza:
91%
Ha tippelnem kéne, akkor 35,576% az esélye, de nem biztos! Ez csak az én véleményem! Viccet félretéve a macska fogja eldönteni, melyik a kényelmes neki! Próba cseresznye!
2020. nov. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Macskafüggő.
2020. nov. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
55%
Én kartonból csináltam neki házat és nem mászik bele, bár nem az "én" macskám, kint él. Lehet hogy még nincs annyira hideg és zord idő, nem tudom. Ezt csak azért írom le, hogy a kartont se feltétlen használják 😅
2020. nov. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok olyan macskát ismerek, aki kartondoboz vagy a gazdi ruhái, ágyneműje, kárpitozott bútorai, táskája, újságai, jegyzetei helyett a cicabútort részesítette volna előnyben.

Sok múlik azon is, hogy hová kerül a macskának szánt fekhely: úgy látom, az is szempont a mieinknél, hogy olyan helyre tegyem, ahová egyébként is szívesen fekszenek. Pl. fűtőtest mellé, kedvenc székre, stb. Így hajlandóak a cicafekhelyet használni, de ez nem ilyen idegen, instabil szerkezet, hanem 1-1 vastag, puha, bélelt, fészekszerűen kialakított párnaszerűség.

Amúgy ez a doboz-fétis szerintem kiirthatatlan náluk: egy gyufásdobozba is megpróbálják magukat begyömöszölni, hiába mondjuk egy csizmás doboz volna igazán kényelmes méret nekik... olyan lükék, dehát ettől is macskák.

2020. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Ha kidobod a karton dobozt nem lesz más választása
2020. nov. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50% mennyi lenni... hát vagy belefexik vagy nem...
2020. nov. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
3-as, a karton atnedvesedik, nem meleg, nyilvan nem marad bent. Eleg hideg van mar, valoszinuleg talalt valami szaraz, melegebb helyet, ahova behuzodhat.
2020. nov. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
3 vagyok, a doboz fedett helyen van, de gondolom elmászkál a környéken, ebben igazad lehet. Nem én vagyok a gazdija de azért raktam ki neki dobozt benne egy párnával ha már a gazda le se szrja :(
2020. nov. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!