Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskás csoportokban miért...

A macskás csoportokban miért szabadulnak el néha az indulatok?

Figyelt kérdés
Most a facebookos cica csoportokra gondolok. Sokszor láttam, hogy voltak akik egyszerűen máshogy gondolkodtak mint a posztoló, cicás csoporthoz nem oda illő megjegyzést tettek fel, személyeskedni kezdtek pedig ez tilos. Az ilyenek miért jelentkeznek ilyen csoportokba mikor ott vannak szabályok amiket előtte nyilván elolvastak és azok megszegése kitiltással jár. Volt nálam is, hogy volt egy züllött lány aki nem volt hajlandó elhinni a koromat, mert előbb érdeklődtek hány éves vagyok a cicatartáshoz. Olyan gyűlölet volt benne, hogy megkérdtem már ismerőseimet, hogy védjenek már meg, meg olyan dolgokat hordott össze ami nem igaz. Nem értem az ilyenek miért vannak benne, hogy csak indulatokat keltsenek? Sokszor már félek kitenni posztot mert betámadna egy ilyen indulatos alak. Bennem semmi rossz szándék nem volt sosem és ilyenek találnak meg. Sőt még a képemet is beposztolta a csoportba hogy másoknak megadja az igazát, pedig tényleg annyi vagyok csak fiatalnak nézek ki. Mi értelme volt ennek a lánynak, csak sejtette, hogy kitiltással jár ez a viselkedés? Meg ma is láttam olyat, hogy valami kisgyerek két videósról kérdezett egy main coon csoportban, erre még ő volt felháborodva, meg a zakkant anyja. Meg kijelenti, hogy szerinte a main coon csúnya, kérdem én akkor miért lépett be egy main coon szerelmesei csoportba?? Ti is találkoztatok ilyen emberekkel csoportokban? Mesélnétek esetleg?

2020. nov. 29. 22:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Mert idegállapotba gyünnek Maunika.
2020. nov. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

Hülyék mindenhol vannak! Pár éve volt, hogy föltettem egy képet Bagiráról, egyből nekem estek kérdés nélkül, miért van ivaros kandúrom.


Amúgy ivartalanított lány volt, csak szokatlanul nagy buci fejjel...

2020. nov. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1.miért pont maunika?

2.nem értem miért bbaj ha ivaros...nem mindenki gondokozik egyformán sajnos

2020. nov. 29. 23:09
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Az ő műsorában szabadultak el mindig az indulatok. :)
2020. nov. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
92%

Kérdező!

Ez a maunika ez memes dolog...Még a Mónika showból. Nem az egyes vagyok egyébként 😅


Btw én kutyás csoportokban is mindig azt látom hogy van akivel elszalad a ló...

2020. nov. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

tényleg :D..elfelejtettem azt a showt.

hát ja amúgy ennek a kisgyereke posztja mélg mindig fenn van :D..már admint számoonkérik hol van már..amúgy tényleg trollkodik meg az anyja is aki nem értem miért védi..hülyét csinál magából

2020. nov. 29. 23:16
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

Azért baj, ha ivaros, mert így is rengeteg a gazdátlan macska. Felelős gazda nem növeli a számukat.

Plusz, ivaros kandúr verekszik, halálos betegségeket szerez. Ivaros nőstény pedig elő van jegyezve méhgyulladásra.

2020. nov. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
de ha pl.benti cica akkor is gond? :/
2020. nov. 29. 23:30
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
Igen, az ivaros kandúr jelölget, amikor meg bagzási idő van, kandúr, nőstény egyaránt megkattan. Egy ivartalanított macska sokkal nyugodtabb, mint egy ivaros.
2020. nov. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
42%
Mert retardáltak
2020. nov. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!