Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet a macska ivartalanítás...

Lehet a macska ivartalanítás után is vemhes??

Figyelt kérdés
Másfél éve ivartalanítattuk a cicámat, 2 és fél éves most. Lehet vemhes? A hasa kidudorodik, mint az első vemhességének kezdetekor. Mindig is "soványka" volt, keveset evett. Az utóbbi időszakban jelentősen megnőtt az étvágya. Hízás vagy vemhesség?

2020. nov. 30. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha az orvos megfelelően végezte a műtétet és eltávolította a méhet nem csak elkötötte, akkor ez csak hízás lesz, de én minden féle képpen megmutatnám az orvosnak, mert ha hirtelen hízni kezdett azt okozhatja akár férgesség is.
2020. nov. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet vemhes, kivéve, ha ahogy írják, csak elkötötték a petevezetékét és nem sikerült jól. De normális orvos ilyen manapság szerintem már nem csinál.
2020. nov. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

A mienkröl azt hittük, hogy terhes, de beteg lett, elvittük dokihoz, es nem cicai voltak, hanem megbetegedett a mehe.

A mütettel eltavolitottak a mehet is.


Sajnos biztosat csak egy jo allatorvos tud mondani.

2020. nov. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vidd dokihoz, ő majd megmondja mi a baj, lehet akár daganat is, vagy csak szimplán kövér. Ha vemhes, akkor azt a kérdést is meg tudja oldani...
2020. nov. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat mindenkinek! Ingyenes ivartalanitasra vittem, nem tudom, milyen munkát végezhettek "ingyenért".:)
2020. nov. 30. 17:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Ultrahanggal meg tudják nézni, milyen munkát végeztek (megvan-e a méhe, petefészkei).
2020. dec. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kiderult azóta?
2021. márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!