Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska tudja utálni a...

A macska tudja utálni a gazdáját? Mondjuk mert bántják?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor ha 2 évig bántják és utána ugyanaz a gazda már nem bántja többé, akkor megszereti újra valaha a gazdáját? Ha igen, akkor az mennyi idő? Vagy örökké utálni fogja?

(Elméleti kérdés, csak érdekel.)


2020. dec. 2. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha egyszer is bántanád, azt sem felejti el. Macska, nem kutya.
2020. dec. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2020. dec. 2. 14:25
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor ha egyszer kap egy taslit, mert rossz volt, akkor adjam oda másnak, mert örökké haragudni fog?
2020. dec. 2. 14:30
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Macskán soha ne töltsd ki a bosszúd, nem fogja elfelejteni és bizony meg is bosszulhatja. Odapisil valahova, nem fog szeretni, vagy mást csinál.
2020. dec. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Nekem mindig rögtön megbosszulta, ha csesztettem. 1x szó szerint nekiugrott a lábamnak, a mellső lábaival átfogta azt harapni kezdte. Szóval ne nagyon kekeckedj a macsekkal.
2020. dec. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem elég hogy vered, még le is akarod passzolni utána... Plüssmacskát tarts maximum. Élő, érző állatot soha többé.
2020. dec. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Ne adj neki taslit. Egy állat nem tud "rossz" lenni, az emberi tulajdonság.

Olyan van, hogy nemkivánatos viselkedést produkál, de az sem rosszaság, hanem nemkivánatos viselkedés.

És nyilván egy taslitol még nem fog megutálni, de sokáig elraktározza, hogy ha rossz hangulatod van, akkor képes vagy fizikailag is bántani - és ovatosan áll hozzád akkor is, ha éppen jó hangultban vagy. (Aztán jön a panaszkodás, hogy a macska olyan tartozkodó, meg nem társaságkereső)

2020. dec. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%

#1 A kutya sem felejti el. Csak megbocsájt.


Macska is tud haragudni a gazdájára, és a macska sem felejt, de rákényszerül, mivel kizárólak csak érdekállat.

2020. dec. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
#8, hát neked se volt mèg macskás, az tuti😂
2020. dec. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem bántom a cicám és nagyon jó cica. Sőt dorombolni is szokott sokszor
2020. dec. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!