Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történik ha a macskám...

Mi történik ha a macskám télifagyit evett?

Figyelt kérdés
2020. dec. 4. 21:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni hogy kB 4-5 hónapos és nem tudom mennyit evett belőle de aggódok érte és szeretnék hozzá értőktől segítséget kapni🥺
2020. dec. 4. 21:54
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen menjetek vele állatorvoshoz! Ha sokat evett akár halálos is lehet.
2020. dec. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jézusom 😳😳
2020. dec. 4. 22:05
 4/9 anonim ***** válasza:
A csokolade mergezo a macskak es kutyak szamara, nagyon oda kell figyelni erre!! Keress valami ugyeletet, telefonalj be, aztan kerj tanacsot, majd az allatorvos eldonti mi legyen.
2020. dec. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az történik, hogy tanulni kell az esetből és momentán nem kéne szanaszét hagyni a lakásban mindenféle édességet, főleg ha ennyire be vagy tojva, hogy mibe ehet bele a házikedvenced.
2020. dec. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Semmi baja nem lesz
2020. dec. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Írd meg, mi történt!

Arra tippelek, hogy ment a hasa.

2020. dec. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%

Csupán annyi történik, hogy a gyomrában megemésztődik, majd másnap a hátsófelén keresztül melléktermékként távozik.

Az ég világon semmi baja nem lesz tőle.

2020. dec. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#7Nem tom sztem semmi mert másnap reggel már a lakásban kaparta a kanapét🙅🏻‍♀️😂 mondjuk nem kevés imát mondtam h ne szarjon az ajtó elé
2020. dec. 7. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!